Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a bunkóság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a bunkóság az mindenkinél mást jelent?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Nekem pl bunkóság ha azt mondják a kutyámra, hogy cuki. Pedig ki gondolná, hisz más meg örülne neki! De ehhez ismerni kellene engem személyesen.
2011. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj egyszer a bunkóságról kellett 4 oldalas érvelést írnom. :D
2011. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És hányast kaptál? :D

És mit tudtál meg?

2011. máj. 24. 21:54
 4/7 anonim válasza:
0%
Engem is érdekel ez a kérdés, ezért feszegetem mindenkinél a határt. Van aki feltudja fogni poénként, van aki mindenre besérül. Nameg hangulattól is függ..
2011. máj. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, na az ilyen emberek a bunkók. Akik nem tudják eflogadni, hogy nem mindenki olyan mint ők és akik nem képesek elképzelni hogy másnak valami jogosan rossz és nem csak nyafog. Amit persze nem várunk el, hogy te gondolatolvasással kitalálj, de pont ezért kéne tűrtőztetni magad olyan emberek között akiket nem ismersz elég jól. Így működik a dolog, nem csinálhatsz mindig azt amit akarsz. Persze aztán könnyű ráfogni, hogy pl azért van kevés barátod mert mindenki nyafogós pitsa mint elismerni, hogy valamit te csinálsz rosszul...
2011. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fú, nem emlékszem, de ezt hiszem jó jegyet kaptam. A lényeg mondjuk nem az volt, hogy mindenkinek mást jelent-e. Kaptunk egy idézetet, ami arról szólt, hogy van-e velünk született bunkóság, meg "tanult" bunkóság, és hogy az intelligensebb emberektől jogos-e, hogy a nem annyira intelligensekkel bunkók. :D Érvelést kellett írni, hogy milyen "fajta" bunkóságok vannak. Egyébként szerintem maga a bunkóság, mint fogalom nagyjából ugyanazt jelenti mindenkinek (pl. mindenki szerint bunkóság ok nélkül leugatni a másikat, vagy beszólogatni, sértegetni), de van olyan is, ami az egyik ember számára bunkóság, a másik számára meg nem.
2011. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Javíts ki ha tévedek de ha valaki bunkón beszól akkor végül is az igazat mondja vagyis amit gondol.

Ezt a másik bunkóságnak foghatja fel vagy nem?

2011. máj. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!