Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajszik! Kezdeményeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik! Kezdeményeztek pasinál vagy megvárjátok, hogy ő tegye meg az első lépést? (1-4)

Figyelt kérdés

1. kezdeményezés: idegen,és úgy mész oda hozzá

2. kezdeményezés: ismered,de nem olyan jól,max látásból

3. kezdeményezés: már beszéltél vele pár szót,de nem vagy benne biztos/nem tudod,tetszel-e neki

4. kezdeményezés: tudod,hogy tetszel neki

Melyik típusú kezdeményezésetek volt már,lehet többet is írni,illetve azt is,hogy miért nem szoktatok.Nem gondolom,hogy manapság csak a pasinak kell megtennie az első lépést,de volt olyan,hogy pl. te jelölted be vhol,ráírtál,hogy randira hívd vagy személyesen hívtad randira? Idegen srácnál ez mennyire vállalható be?


2011. máj. 24. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból konzervatív vagyok. Küldök jeleket, ha veszi veszi, ha nem nem. A lehetőség adott. Egyébként nagyon félénk szinte az összes pasi sajnos ok nélkül.
2011. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Ilyen nem volt. Mégiscsak lány vagyok.

2. Ilyen se volt. Előbbi ok.

3. Ilyen úgy történt,hogy csak többet beszéltünk és kialakult vmi.

4. Ilyen azért nem volt, mert akinek tetszettem, általában mert is kezdeményezni, de ha tetszene, valszeg próbálkoznék.

20L

2011. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó esetben kezdeményeznék, a többiben nem szívesen. A 3-ra volt példa, és már bánom, többet nem vállalom.

22/L

2011. máj. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elvem, hogy én soha de soha nem kezdeményezek, ha akar valamit odajön. Ahhoz képest a barátommal úgy jöttünk össze, hogy én csak úgy spontán megcsókoltam. Okés, előtte jóban voltunk, de semmit nem vehettem biztosra. Fogalmam sincs mi ütött belém akkor, de a legjobb döntésem volt, amit valaha hoztam. Ennek már lassan 2 éve :D
2011. máj. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... magát a kapcsolatot hogy összejöttem a párommal én kezdeményeztem... de egyformán küldtük a jeleket egymásnak... 1hónapja ismertük már egymást, sokat beszéltünk msnen barátilag de nem volt semmi komoly. Megkért, hogy én próbáltam Bpen zenekarral maradjak ott a gitárosomékkal és végül együtt aludtunk de akkor se volt még komoly jelentősége bár ez változtatott meg mindent. Ennyiből ő kezdeményezett ő hívott el és marasztalt, az együtt alvás ártatlan volt és spontán egy kanapén, nem volt máshol hely:D...

de végül én voltam aki nem engedte haza miután a zenekarom tagjait és végül engem hazahozott egy koncertről... a kapcsolatot én kezdeményeztem:D utána kezdődtek csak a randik... ő hívott randira először.

Idegen srácnál nem hívnám el sehova, én nem kezdeményeznék, mert srácoknál nem egészen nyilvánvalóak a jelek pláne hogy komolyak e a szándékai...Esetemben megismertem a srácot, összebarátkoztam vele majd változtak az érzelmek.

2011. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
soha nem kezdeményeztem és nem is fogok.. 16/l
2012. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!