Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MI a véleményetek rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a véleményetek rólam? Rosszmájú vagyok?

Figyelt kérdés

19éves vagyok volt körülbelül 5 párkapcsolatom, az első 3év 8hónapig tartott,(sok volt a veszekedés) aztán miután vele vége lett eldurvultam, volt egy 3hetes,(gyerekes volt, midnig úgy találkoztunk hogy ott voltak a haverjai) aztán 1 hónapos (a volt barátnőjét szerette), azután 5hónapos(mindig kutakodott utánnam, nem engedett teret) aztán pedig most utoljára egy két hónapos.(megcsalt)

Mindegyikkel lefeküdtem, tudom nagy hiba volt.

Nagyon félek hogy kurv@nak néznek az emberek :(

én ezt nem akartam, de hamar szerelembe esek, aztán végül mindig kidobom őket.

MIt tehetnék?? Már félek párkapcsolatban belekezdeni.


2011. máj. 25. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Ez gáz, szerintem is ku**a vagy, 19 éves létedre 5pasival voltál?Veled biztos nem feküdnék le!

21f

2011. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem vagy k*rva, mivel mind a pasid volt. Egyéjszakás kalandod volt már? 1-2 belefér de ne túlozd el. És nem vagy r*banc.


18/L

21/F meg tuti megdugna ha jó csaj vagy, most csak jártatja a száját

2011. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm :) amúgy nem volt még egy éjszakás kalandom, az olyat nem is szeretem, mivel én csak úgy tudok együtt lenni valakivel hogyha szeretem :/ és néha sajnos túl hamar megszeretek valakit és azt hiszem olyankor hogy minden oké de aztán mikor már a szememet nem fedi rózsaszín szemüveg rájövök hogy semmi sem volt oké
2011. máj. 25. 14:18
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagy qva,ha ingyen csináltad! És ne agódj rád is szükség van,szeretem ha sok könnyűvér nő vesz körül,de azért nem belőlük lesz a feleség!
2011. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%

"és néha sajnos túl hamar megszeretek valakit "


-mondom ez nem gáz! Ne szégyeld magad,nyugodtan menj gyakran emberek közé,örülni fognak a pasik,hogy beléjük szeretsz ,aztán odaadod magad! Majd gyere olyan Pest környékére is Zugló fele!

2011. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Mekkora t.hó vagy!


Bezzeg ha egy csaj elmegy veled vmi buliban baszni az tetszik, mi? k.csög!

2011. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amire gondolsz az nem rosszmaju, hanem fehermaju.

Es nem, nem vagy az. Egyszeruen oszinte es nyilt a termeszeted, akit szeretsz annak megadsz mindent amit tudsz.

En epp az olyan kepmutato noket nem birom akik napra pontosan kiszamoljak hogy mikor mit "engednek", es nem az erzelmeik szabjak meg. Kb olyan mintha szabalyokat csinalnek magamnak hogy du 2 utan inni mar nem szamit alkoholizmusnak, de kozben meg remegve lesnem az oran a mutatot...


Nincs veled semmi gond, kicsit naiv vagy, es tul hamar megbizol az emberekben, de addig orulj amig meg tudsz bizni.


27f

2011. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:) köszönöm az értelmes hozzászólásokat :)
2011. máj. 25. 14:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít, hogy minek néznek? Ne foglalkozz más emberek véleményével! Egyébként szerintem ez a mai világban egyáltalán nem sok. Mindegyikkel jártál, mindegyikben hittél, aztán kiderült, hogy mégsem megy, ennyi. Nincs ezzel semmi baj :)


23L (7 pasival a háta mögött)

2011. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

23l is nagy ribi, nem kösz, nem dugnám meg , nekem nem kellenek ilyen nemibeteg f*sztarisznyák, ilyenhez hozzá sem érnék, olyan lányokkal szoktam lenni akik csak 1-2 pasival voltak maximum.

21f

2011. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!