Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jut eszembe semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jut eszembe semmi?

Figyelt kérdés

Mikor az a lány odajön hozzám akit szeretek, szinte semmi nem jut az eszembe. Nem tudok neki semmit mondani. Ha megkérdi, hogy vagyok, akkor azt mondom hogy elvagyok.

Mit tudnék mondani neki? Miről tudnék vele beszélgetni.

Mikor odajön mindig érdektelen felemet mutatom.


2011. máj. 25. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdők problémája...


Róla beszélgessél. Hát nem ő érdekel? Önmagáról meg mindenki szeret beszélni és ha önmagáról fogod kérdezni, akkor tudni fogja - hihetetlen módon - hogy kíváncsi vagy rá...


Ja de leblokkolsz mikor odajön... Egyik ratyi filmben azt játszották, h kiverték rendszeresen randi előtt, így laza volt a srác... Egy próbát megér...

2011. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha odamegy és kérdezi hogy vagy akkor mond neki hogy:"Köszi jól.És te?"

Mindig fontos hogy kérdezz vissza,mert akkor látja rajtad hogy te is akarsz vele beszélgetni és érdekel téged. Ha unatkozol tevezz meg egy bezsélgetést,pl. tervezd el miről fogsz vele beszélgetni,miről fogod kérdezni és mit fogsz neki mesélni. Az is jó ha találsz egy témát amiről hosszan tudsz beszélgetni,amit szeretsz és amiben jártas vagy. Pl. ha sokat jársz bulizni (és ő is) akkor beszélhettek arról hogy hova szoktatok járni,miért azt a helyet szeretitek stb. Vagy ha szereted a filmeket akkor lehet ez is egy téma.

Régen én a pasikkal voltam ilyen problémában hogy nem tudtam egy idő után velük miről beszélgetni,de szerecsére már kinőttem belőle:)

2011. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baszod bem neked kell dumálnod, őt kell beszéltetned. ULOW
2011. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hasonlót mondanék : Elvagyok mint a befőtt, szó szerint! hétvégén a mamáméknál voltunk és még a szülinapomra kapott überbrutál felszerelésemmel sikerült befőttöt csinálom. Egyszerűen imádom az ajándékokat. Te mit kaptál utoljára?


Kreativitás...ja és ez csak egy példa volt, nehogy ilyeneket belökj ha nem illik hozzád.

2011. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!