Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az tulajdonság amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az tulajdonság amit a lányok szeretnének, hogy mindenképpen benne legyen a pasijukba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 16:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a fontos, hogy megértő és őszinte legyen! Ez nálam többet ér a pénznél, a kocsinál meg a háznál..Én nem érdekkapcsolatot szeretnék, hanem szerelmet. A szerelemben pedig a megértés és az őszinteség nagyon fontos. Persze, szeretném biztonságban is érezni magam mellette:)

16/L

2011. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szeressen és legyen hűséges.Semmi más nem számít...de a hűség az nehéz dió nekik...
2011. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
lol... jók ezek a válaszok :P Ez mind szép és jól hangzik, de a valóságban mintha ezek az értékek egész picit a háttérbe szorulnának. Inkább az számít hogy nagydumás legyen a srác, aki tudja érzelmileg manipulálni a nőt, ennyi ami számít. :)
2011. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

utolsónak van igaza

viszont(bár ilyen pasi nincsen)

Őszinte, még ha fáj is

NŐNEK érzem magam mellette

erős érzelmileg és lelkileg is

mindig fenntartja az érdeklődésemet

biztonságos érzést teremt

inspirál

nem lehet vele unatkozni

egy nyelvet beszélünk az ágyban

és szeret



ennyi, csak nem tudom létezik-e ilyen

2011. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
a 6,5 milliárdba biztos benne van :)
2011. máj. 29. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!