Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végleg eltüntek a normális pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg eltüntek a normális pasik?

Figyelt kérdés
Már minden pasi olyan hogy rámír facen hogy járunk..?! Semelyik nem küzd már azért a lányért akibe tetszik/szerelmes .. mindenki csak a nyakukba esik a fiúknak.. anyitól hogy megkérdezte h járunke?! ... elegem van már = (
2011. máj. 25. 18:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azt előre lekötném hogy nem vagyok ilyen StarWars gyík:)) De mégis a filmbeli 'Sötét oldal'-hoz tudnám hasonlítani: Gyorsabb, egyszerűbb, ezért nagyon könnyen elcsábítja az embereket és mivel a nagytöbbségnek igen gyenge a lelke(meg az esze is de ez más téma), például nem tartanak ki az elveik mellett, ezt az utat választják:)

Pedig nagyon ki kéne tartani, főleg ilyen értelmes elvek mellett ne hagyd magad:)) Ugyan én ellentétes nemű vagyok de pont egy hónapja határoztam el hogy akkor inkább ne legyen barátnőm csak ne ilyen mű kapcsolat legyen... (de persze lesz:) a férfi eggyik fő erénye a türelem... noss lássuk:)) )

Büszkéknek kell magunkra lenni és remélni hogy egyszer csak összejön, azért az ilyen emberek egy idő után megtalálják ám egymást:)

Mégegyszer bátorítanálak a dologgal kapcsolatban mert az ismerettségi körömben volt egy lány aki hozzánk hasonlóan gondolkodott(akkoriban összeálltunk egy kis csapatként a többi ilyen emberrel) és hát egy szomorú 1 éven át végig nézhettem ahogy feladta a küzdelmet és egy Pink Floyd idézettel élve: "You're just another brock in the wall" szóval egy ugyan olyan téglává vált az élet falában mint annyian mások...

Hajrá, hajrá, sok sikert:)

17/F

2011. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:))) Írok egy féloldalt és csak kihagyok belőle valamit:))


Igazából még annyit tennék hozzá hogy valóban bennünk van az ösztön és közel sem biztos hogy a legkönnyebb prédákra hajtunk sőt, abban nincs semmi izgalom:)))


Erről tényleg annyit lehetne beszélgetni hogy az egész szervert lefagyasztanánk:) De a lényeg az hogy az amerre a mai fiatalság DÖNTŐ TÖBBSÉGE halad nagyon rossz út és nagyon csúnya vége lesz...


Végül pedig: Feltehetően egy színvonalas lány vagy, ezért cserébe pedig színvonalat várhatsz, és fogsz kapni, ami felbecsülhetetlen értékű:)

2011. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jó volt hallani ilyet egy fiútól ! Köszönöm ezt a fél oldalt = )
2011. máj. 26. 14:35
 14/14 anonim ***** válasza:

Én társkereső oldalon is fent vagyok, de ott sem írtam olyat, hogy "járunk?", vagy ami mégrosszabb, "szia dugunk?", esetleg a "szeva gec kőkóla?". Én nem is értem, komolyan el lehet érni ezzel bármit is? Nehezen hiszem, hogy van olyan nő, aki hajlamos efféle dumák mögött álló férfival ismerkedni.

Nálam az ismerkedés általában több hétig tart, nem ritkán több hónapig, bár részben azért is, mert köztem, és a kiszemeltjeim közt nagy a távolság, vagy mert elfoglaltak vagyunk. Egyéjszakás kalandom még sosem volt, azoknak a lányoknak, akikkel ismerkedek, általában szükségük van némi "bemelegítésre".

Amúgy is szeretem ismerni azt, akivel összefekszem, de ha tényleg működik ez a "járunk?" duma, akkor nekem is ki kellene próbálnom :)


22/F

2011. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!