Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek 16 évesen egyetlen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 16 évesen egyetlen egy barátja sincs és barátnője sem az egyedül fog megöregedni? :S 16/F

Figyelt kérdés
Szóval egyetlen egy barátom sincs. Nem is volt sosem. Barátnőm se volt, mindig vissza utasítanak a lányok. Osztálykirándulásokra sem járok, meg így akárhova megy az osztály, sulin vagy tanítási időn kívül nem tudok velük sehova se menni, mert úgy sem érezném jól magam. Szóval így semmi szociális kapcsolatom sincsen. Régebben barátkozós voltam, de hogy mindenki visszautasított, így az évek folyamán igencsak ráhagytam. Így, hogy középiskola 10. osztályára sem sikerült barátot szereznem eléggé kivagyok bukva. A depresszió nagyon csúnyán kijött rajtam. Mondják páran, hogy egyetemen lesznek barátaim, de így igazából én ebben nem merek hinni. Nagyon attól félek, hogy én nekem sosem adatik meg az emberi kapcsolatok öröme. Sztetek van alapja a félelmemnek?
2011. máj. 25. 21:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A te korodba énis igy voltam sőt 18 még koromba egyetlen párkapcsolatom se volt.Tavaly nyáron találtam rá a szerelmemre. Először ő is visszautasitott mint a többi de aztan ő kezdeményezte a dolgot. Jelenleg 9 hónapja vagyok egyutt a barátnőmmel és nagyon szeretjük egymást.Lényeg h. legyen önbizalmad és legalább egy kis humorérzéked.Probálj olyan lányt keresni aki sok dologban hasonlit rád vagy közös a felfogásotok.Akkor fogsz rátalálni amikor a legkevésbé is gondolod.Lényeg h. sose add fel. (egy hajdani sorstárs) 19f
2011. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

na hát én is valahogy így vagyok...

nekem pasik terén nincs gondom viszont barátok terén annál inkább...

csomó suliba jártam már, de sehol sem volt jó, nem éreztem jól magam és én sem foglalkoztam senkivel és nem jártam sehova velük...

most pedig vidékről felköltöztünk pestre szóval az egyetlen barátnőm is ott kellett hagynom és így keveset találkozom vele...

igazi barátaim soha nem voltak csak haveroknak nevezném őket, de mióta elköltöztem itt pesten szinte alig ismerek valakit az osztálytársaimon kívül szóval itt haverjaim sincsenek...

tehát együtt érzek veled, ha akarsz írj privit...16/L

2011. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
én is 16 vagyok és még egyeten barátom sem volt :( de szeritem azért ne szomorkodj és ne legyél depresziós egyszer ugyis lesz valakid :) probálj meg többet eljárni szorakozó helyekre meg ide oda.. 16/L ha akarsz beszélgetni irj levelet.:)
2011. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aki azt mondta, hogy egyedül is élvezzem az életet az pontosan mire gondolt? Egyedül hogyan lehet élvezni az életet?

2011. máj. 26. 16:26
 15/17 anonim ***** válasza:

Legyél anime otaku:D Az animelányok megvigasztalnak^^


[link]


Egyébként elég F-O-S lehet ha még haverjaid sincsenek... huh nem is értem, mondjuk nekem is csak pár haverom van aki úgy istenigazából azok, én kocka vagyok, bnőm meg lehet most lesz, ő is kocka. Am kíváncsi vagyok rád, az osztályomba 2 lány és 1 fiú van aki szocfób, dobj egy privátot beszélgethetünk egyet holnap vagy este...

f17

2011. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Chuck ***** válasza:

Lehet egyedül élvezni, csak az sem fenékig tejfel....

Én is csodálatosan el szoktam lenni, annak ellenére, hogy állandóan csesztetnek(igaz méreteim miatt)

2011. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Barátnőm még nem volt, de nyáron ráhasalok az ügyre :D

Barátok? Régebben nekem is volt ilyen rossz időszakom. Az osztályommal nem jövök ki jól, és "haverok" sincsenek, de van 3-4 igaz barátom, akikre mindig számíthatok. És ez pont 3-4 gyel több, mint amennyi az ismeretségi köröm nagyjának van :D

16/F

2011. máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!