Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egymás után hány menet szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymás után hány menet szokott jól esni és egyébbként egymás után mennyit bírsz maximum? /Egymás után: Az az max tíz perc szünettel. / Orgazmussal vagy annélkül.

Figyelt kérdés

Fontos!: Kort és nemet is írjatok, légyszíves.

Tudom szeretkezni, nem sport s én is csak arra vagyok kiváncsi mennyi az átlag. A "normális" ha úgy tetszik.


2011. máj. 25. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Kb 3menet a kényelmes, és szünet sem kell

20f

2011. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hat az elso menet az hamar megy minimum 10 perc es a masodik menet az 20 25 percig is eltarthat
2011. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A páromnak 3 szokott általában jól esni, de egyszer előfordult, hogy 6-szor bírta, és a mind a hatszor el is ment. Ő 35F
2011. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja
2011. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én nagyon nehezen sülök el kb 1-1,5 óra, úgyhogy nincs szükség 2. menetre

24/f

2011. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

19:49-es!


És te ezt be is veszed??? Jesszus...


22/L

2011. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak sajnos nem megy 2. menet. Túl érzékeny lesz a makkja, ha elélvezett, és így nem tudja újra folytatni még órákig. Nem csak mondja, 3 év alatt már rengetegszer próbáltuk mindenféle módon, de nem ment. Felállni feláll 10 perc múlva, csak hogy ha elkezdünk bármit is csinálni (akár szájjal, akár kézzel, akár szeretkezve), fáj, kellemetlen neki, így lelankad és nem tudjuk folytatni :( Ha reggel elélvez, akkor este mehet újra, esetleg délután, de 5-6 óra mindenképp kell a 2 között.

Nem tudom, ezzel más is van-e így, vagy el kéne menni vele orvoshoz, mert nem normális? :/

20L, 22F

2011. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi ennyire egymás után nem szoktuk, de általában 30-60 percig tart a dolog. Kivéve ha rég láttuk egymást akkor olyan 10 max... :D

Amúgy 1-2 órás szünetek kellenek minimum, neki is meg nekem is. 20L (24F)

2011. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

22/L!

Nem értelek. Mi olyan hihetetlen?

2011. máj. 29. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!