Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások miért tudják megtalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások miért tudják megtalálni a párjukat?

Figyelt kérdés

Majdnem összes ismerősöm kapcsolatban van, és boldog. Én miért nem találok senkit aki hozzám illik? Szórakozóhelyeken nem akarok ismerkedni, rossz tapasztalataim vannak. Pedig még csak menthetetlen alak sem vagyok. Senki olyat nem találtam aki kicsit is érdekelne. Ez miért van?

19F


2011. máj. 26. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És hol próbálsz ismerkedni?
2011. máj. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most már sehol. Régebben az ismerősök között, meg szórakozóhelyeken.
2011. máj. 26. 00:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor ezért van. Csak úgy nem mennek oda. :D
2011. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ne érts félre, ezt nem is várom. Az a bajom hogy senki olyat nem ismerek aki vonzana. És nem értem mások miért találj meg a párjukat? Vagy manapság már mindenki csak színlel?
2011. máj. 26. 00:46
 5/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb igen. És nyilván azért kell máshol keresni, mert a környezetedben nincs ideális alany, maximum színlelt kapcsolatra. :D Valahol biztos akad neked való hölgyemény is. :D
2011. máj. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát ez azért elszomorító.

Köszönöm, de nem akarok fölöslegesen bizakodni, majd csak eljön az én időm is. :D

2011. máj. 26. 00:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy legyen! :D
2011. máj. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ismerőseid ismerősei.

Könyvtár.

2011. máj. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Túl magasak az igényeid? Senki sem tetszik?
2011. máj. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Talán ez is benne van. Külsőre talán nincs nagy elvárásom, inkább belső az ami sokszor visszataszít. Azon meg aztán nem nagyon lehet változtatni, meg nem is akarok senkit megváltoztatni.
2011. máj. 26. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!