Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz megtalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz megtalálni a szerelmet, boldognak lenni?

Figyelt kérdés
Nekem mindig az volt eddig, hogy akit én szerettem, az nem szeretett engem, aki viszont engem szeretett, azt én nem szerettem! Jártam olyannal is, aki nem szeretett, s olyannal is, aki igen (csak én nem őt), de igazán boldog még sosem voltam... :(
2011. jún. 24. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért,mert az Élet egy nagy szerencsejáték.Az egyiknek sikerül,a másiknak nem.
2011. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért, mert a szexuális/szerelem energiáját át kell konvertálni alkotó/harci energiává.
2011. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sajtreszelő ***** válasza:
Nyugi leszel boldog még :)
2011. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok,annyi különbséggel,hogy én még nem jártam senkivel sem,mert én csak olyannal szeretnék kapcsolatot,aki viszont szeret,és én is őt...:(

17/L

2011. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor én szerencsésnek mondhatom magamat :)♥ 17/L
2011. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SirRasor ***** válasza:

Heh érdekeseket írtok. Én csak olyan kapcsolatban voltam eddig, amiben kölcsönösen szerettük egymást, mégis szétment 4 hosszú távú kapcsolat, szóval amit írsz, az nem lehetetlen, sőt, még kevés is :D


Ne türelmetlenkedj és ne elmélkedj túl sokat a miérteken. Menj, és ismerj meg minél több embert, mert úgy nagyobb esélyed van megtalálni az igazit :)


Ja és tedd fel a kérdést: mi is kell ahhoz picit mélyebben, a lelked legmélyebb bugyrában, hogy boldog legyél? Amit eddig láttam a világból, az alapján bátran kijelenthetem, hogy az emberek minimum 85%-a boldogtalan valamilyen szinten, és ebből 95% köszönheti ezt saját magának, szóval ha már elmúltál 25, akkor felteheted a kérdést, hogy mit teszel rosszul?


27/F

2011. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
22 leszek... de jó tanácsok, köszönöm! :)
2011. jún. 24. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!