Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért bíznak kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért bíznak kevésbé egy pasiban, mint fordítva?

Figyelt kérdés

sminkelik magukat, foglalkoznak az alakjukkal, hogy tetszenek a pasiknak, talan ezert is. es emiatt olyanok, ha a csaj kinalkozik fel egy pasinak, szo nelkul megdugja, forditva ritkan van ilyen.


szerintem sok-sok ok van meg, de regenyt nincs kedvem irni. kivancsi vagyok ti mit mondtok.


2011. máj. 26. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem inkább tapasztalattól függ. Volt barátnőm akinek nem volt pasia, én voltam az első az pl. nagyon megbízott bennem, utána volt egy olyan akit viszont annak idején becsaptak, na az az egy év alatt elég sokat féltékenykedett, és kritizált. Ő nem igazán tudott megbízni.


Szóval, a tapasztalat és az hogy ki mennyire tudja feledni a múltat, vagy feldolgozni.

2011. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 napietus ***** válasza:

amelyik nő felajánlkozik, az arra való, ezt a fiúk is tudják :) egyébként a bizalom senkinek nem jár alanyi jogon. azt látom valakin, hogy megbízható-e vagy nem. engem nem nagyon lehet átverni. szerintem a legtöbb pasi meg szánalmasan naiv, ha nőkről van szó.


29/N

2011. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nők nemcsak a pasik miatt szépítkeznek, hanem egymás miatt is.

Ugyanis a nők kinézik egymás közül a szakadtabb fajtársakat.

Nem minden csak a pasikról szól.


Kétharmad részben maguk miatt cicomázzák magukat.

2011. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A bizalom nem attól függ, hogy nőről vagy férfiról beszélünk. Férfiból és nőből is akad aki nehezen vagy sosem bízik meg a párjában, még úgy sem, hogy minden ismerős mondja hogy a párja nem csapodár, látszik hogy szereti őt stb.

Csak az a baj, ha valaki nem bír megbízni a másikban, úgy mi értelme van a kapcsolatnak?

Minden kapcsolat alapja a bizalom, legyen szó szerelemről, barátságról, de még a munkában is kell!

2011. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a felkinalkozo csajt megdugni, ahhoz miota kell bizalom? gumi nelkul nem bizalom, hanem hulyeseg...
2011. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!