Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első talin szex? Mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első talin szex? Mi a véleményetek? : )

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 16:46
1 2 3
 11/24 szamóca.. ***** válasza:

leszbizni nem is szoktam. az nem az én asztalom...

az erkölcsökre tényleg nem adok, és tudom hogy ez sokaknak nem szimpatikus, de engem más motívumok mozgatnak:)) de köszönöm egyébként, örülök hogy nem a primitív jelzőt sütötted rám :)

2011. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
miért ne? ha bejön a srác meg én is neki, akkor miért fogjuk magunkat vissza ?
2011. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 tsz-tag ***** válasza:
elindítjuk a public sex mozgalmat :O mindenki mindenkivel szexelhet kötöttségekkel vagy anélkül!ami a csövön kifér!
2011. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 szamóca.. ***** válasza:

az már el volt indítva tsz:D

csak rájöttek a nagyon okosak, hogy sok lesz a baba meg a betegség, úgy hogy inkább divatba hozták a sz*pást x)

2011. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 tsz-tag ***** válasza:
basszus:( szamóca, egy kérdés...egyszer lenne kedved eljönni swinger klubba? csak azért kérdem mert így olcsóbb a belépő és ott lehetne válogatni pajtik közül:D
2011. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

szerintem akkora a változatosság ezen a téren, hogy nem lehet általánosítani. hallottam már minden verziót: a pasi első randis szex után nem kereste, vagy volt első randin szex, mert már akkor érezték, hogy megtalálták a párjukat, és nemcsak kapcsolat, házasság is lett a dologból. ha nem illetek össze, akkor ugyanúgy el fog hagyni, ha kivársz 10 randit, mintha az elsőn lefekszel vele.


sőt, egy csomó pasi, aki csak a szexre hajt, úgy van vele, hogy ha nem kapom meg első alkalommal, akkor várok kicsit. és mondjuk a 3. 4. alkalommal meg is kapja. és nem azért vár, mert szeret, vonzódik, hanem úgy van vele, hogy ennyi időt elpazaroltam, akkor már végigjátszom. és ugyanakkora eséllyel hagy el a 4. randis szex után, hiszen ugyanúgy a szexre kellettél. csak azért meg nem fogom húzni az agyát, hogy a szexre vágyás közben hátha megszeret. vagy érzi első alkalommal a vonzódást, vagy nem. ne megszokásból legyen velem, hanem azért, mert tényleg ott a szikra.

2011. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 szamóca.. ***** válasza:
tsz - te kis ringyó, csak a pénzre hajtasz?:DD
2011. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 tsz-tag ***** válasza:
nem lehúzni akarlak xD csak sajnos van egy tarifa amit ki kell pengetni :D és valljuk be, egyszerübb ha párba mennénk, akkor nem az van hogy na ott vagyok egyedül, kifizettem 15 rongyot és nem tudok becsatlakozni valahova:D de ha veled mennék, egészen más lenne úgy érzem....kiválasztunk egy számunkra tetsző párost és adunk annak a gátlástalanságnak :D
2011. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 szamóca.. ***** válasza:
attól hogy nem hiszek az erkölcsökben még nem b*szok orrba szájba:DD
2011. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 tsz-tag ***** válasza:
nem tömegszexre invitállak :D odamegyünk "párként" odaadjuk a kesst, kapunk egy welcome drinket, körbenézünk beszélgetünk ismerkedünk másokkal ésegyértelmü jelzéseket adunk egy bizonyos párnak hogy ne ti a fogunkra valók vagytok:D aztán ha minden oké, el lehet vonulni külön szobába is, vagy van kukkolós szoba ahol kukkolnak miközbe akció van, de van sado mazo terem is:D naa léccike már
2011. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!