Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barát vagy mi a jó fene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát vagy mi a jó fene?

Figyelt kérdés

Na szóval.

Arról van szó, hogy egy lánnyal, és a testvérével(lány ő is) már évek óta barátságban vok. Részemről többet érzek

az egyik iránt,és evvel tisztában van.Elvileg nem akar semmit. Az elején rosszul közeledtem.

Nem akarok többet belelátni, de .. nagyon sokat vagyunk együtt.Sokat keres és hív, van amikor Nála alszunk, és

sokszor direkt bepucsít felém az ágyban, meg a fürdőből is úgy jön ki,h egy szál törülközőben

és csak úgy csúzdáznak a vízcseppek a bőrén(ezt mind a kettő el szokta játszani).És csak áll ott és mosolyog.Bevágja ne mennyek ki a szobából csak ne lessek.

Ha a testvérével beszélgetek féltékenységi jelenetet produkál, de ezt nem tőle tudom, hanem a tesótól(viszont ez fordítva is igaz a másik lánytesóval).

De durván lekurrogják egymást.Összevesznek velem, ha egy másik nőre nézek, meg lehordják.

Mindíg testi kontaktust keresnek bármi áron..egy vállba ütés, seggre vágás..stb. és fogadnak tőlem.Fenék megmarkolás test simogatás, és mindért csak egy ejnye bejnyét kapok..(ez normális?) van , hogy hosszú percekig csak ölelkezünk...

Ha iszunk megfogja az asztal alatt a kezem és szorítja sokáig(az aki tetszik).Persze én visszajelzem,h itt vagyok :)

Nem bírom, mert úgy érzem, nem tisztán játszik.Múltkor is befeküdtem az ágyba erre aki bejön bejött és mellémbújt majd félig rámfordul.(háton feküdtem).

Esküszöm, mintha házasok lennénk.

Olyan, mintha Nélkülem nem léteznének!

Most akkor több vagyok barátnál és most idióta vagyok és lépnem kéne, vagy mi van?


Soha ennyire nem voltam még bizonytalan..30 éves férfi léttemre!

A két tesó 20 és 25 év közt van.


A kérdés.. csókot kockáztassak??


Értelmes válaszokat, mert ez bárkivel megesik! Tanuló jellegű információszerzésnek szántam.


2011. nov. 7. 11:03
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:
Kockáztasd meg, hogy felébredsz és bilibe lóg a kezed.
2011. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáltál mar komolyan erről a témáról beszelni azzal a csajjal aki bejön neked? Sok mindenre fény derülne szerintem.
2011. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ittasd le és feküdj le mindkettővel.



Én a helyedben keresnék egy harmadik lányt. Aki nem csak játszik veled. Így az első vagy észbe kap és magához enged vagy lesz egy új, normális kapcsolatod. Ne ragadj le ezeknél.

2011. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. Remélem lesz még egy rakat, mert elengedni nem akarom őket...

vagy nem is tudom...

Na ezért kértem a segítséget :)

2011. nov. 7. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, akármilyen korban ez a felállás rendkívül ritka. Én pont a barátságot kutatom, s sajnos az a tapasztalatom, hogy a legtöbb ember képtelen arra, hogy igazi barátként viselkedjen. Amit leírtál, KB az lenne a normális, amikor tényleg bensőséges a kapcsolat, nincsenek konvencionális korlátok - csak a nyílvánvalóak. Attól tartok azonban hogy ők se tartoznak az előbb említett 1-2%-ba és vagy csak szórakoznak veled, vagy tényleg akarnak tőled valamit.

Javaslom én is, hogy 3 beszélgetést indíts meg; 1et csak a kishuggal, egyet a nővérrel és egyet közösen 3an. annak alapján talán tisztábban fogsz látni.


Üdv

2011. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!