Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akit szeretek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akit szeretek? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Én egy lány vagyok,és nagyon tetszik nekem egy aranyos fiú...Tavaly még abba a suliba járt,amibe én,de már középiskolába tanul.Tavaly ő bevallotta hogy szeret,és velem akarja az életét leélni,meg hogy örökké szeret,és várni fog rám,meg stb....Én őt eltaszítottam magamtól,de ő azt mondta hogy várni fog rám örökre,én persze amit mondtam neki,hogy hagyjon engem békén,azt nem gondoltam komolyan.Most pedig csak rá tudok gondolni,egyszerűen nem bírom ki nélküle...:( Itt lakik ebben a városban ahol lakom,csak nem tudom hogy hol,és az itteni középsuliba jár.Nem tudom hogy keressem őt meg.Kerestem Facebookon rajta is van,aztán regisztráltam magam egy titkos névvel,és bejelöltem őt kedden reggel,mert nem bírtam tovább várni,aztán elmentem iskolába és ott is megnéztem hogy visszajelölt-e,de nem...nem tudja hogy én ő vagyok,vagyis akit szeret,mert másik lakhelyet jelöltem meg.Sajnos myvipen nincs rajta,kár...Facebookon gondolom azt jelölte meg,hogy e-mailt csak ismerős,vagy ismerősök ismerősei küldhetnek neki.Szerinted mit csináljak?Nem tudok nélküle élni.Szeretem őt :( Kérlek,könyörgök,segítsetek! :(


Egy elkeseredett lány


2011. máj. 26. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsicsillag, mondjuk vedd fel a rendes neveden -.-"

15Ł

2011. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen regisztrálj a saját neveddel és fotóddal,ha kíváncsi még rád úgyis visszajelöl,utána pedig már pofon egyszerű minden.Nem kell félni előre semmitől,hogy jajj mit gondol rólam,stb...Felesleges túlbonyolítani az életet..Sok sikert! ;)
2011. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam arra,csak félek,mert tavaly avval cikiztek osztálytársaim,hogy járok vele,meg minden....meg hogy egy nagyobb fiúval kezdek ki..stb...és na szóval nem merem bejelölni
2011. máj. 26. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
és mer kéne más véleményre hallgatnod?Ha tényleg o az igazi, akkor ne hagyd magad másoktól befolyásolni!Keresd fel az igazi neveden!Kitartás!Sikerülni fog! :)
2011. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kell az osztálytársaidra hallgatnod?Miért nem a szívedre?
2011. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.=)Bejelölöm,talán vissza is fog jelölni...de azért még jöhetnek válaszok :)
2011. máj. 26. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Ő szeret, te szereted, mi a gond? :)

Kort nem írtál, de vsz. még nagyon fiatal vagy, ha nem mered felvállalni, hogy szereted. Szóval várj néhány évet, vagy lépj, és hívd el fagyizni. ;)

2011. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!