Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a fiúk teszik ribanccá a lányokat?

Figyelt kérdés
Kicsit unom már, hogy panaszkodnak a fiúk, hogy minden 2. csaj k*rva. Na vajon miért? Mert a normális lányokat észre se veszik, csak az kell nekik akik kelletik magukat szóval semmit nem kell tenni, hogy megkaphassák... Hát persze, hogy ribancként kezdenek el viselkedni.
2011. máj. 26. 18:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Igen
2011. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 nielindi ***** válasza:
77%
szerintem meg: egyre jobban elkurvulnak a lányok, a fiuknak felesleges teperni, fölösleges köröket futni, azért, h dugjanak egyet. igy kényelmes. akinek normális kapcsolat kell, az vár. aki dugni akar egyet, annak jo egy ilyen könnyüvérü csaj is. és 17-20 körüli fiukat jobban izgatja 1-2 numera, meg, h elveszitsék a szüzességüket, mint egy komoly kapcsolat. tisztelet a kivételnek mind2 oldalrol!!!!!
2011. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Azok a lányok, akik ribanccá váltak, lelkileg, agyilag nem egészségesek. Feltűnési viszketekség, kisebbségi komplexus, kóros megfelelési vágy, vagy csak szimplán kimosta az agyukat a média. Egy mentálisan egészséges lány NEM fog egy utolsó k.rvává válni, így aztán kár is ránk terelni a felelősséget.
2011. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mindenki teljesen felelős saját magáért. Ha ő csinál valamit akkor azt azért teszi mert ő akarja. Aki erre nem képes az gyenge.
2011. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
A lányok teszik azzá saját magukat. Ki akar egy jót b*szni?
2011. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én nőként mondom,hogy szerintem ez nem igaz. Normális embernek gondolom magamat,mégis akadnak akik ismerkednének. Ha tonna festéket kennék fel,riszálnám magam miniszoknyában és 20 centis magassarkúban,akkor legfeljebb megd*gni akarnának.. Sok éretlen kislány gondolja,hogy ettől többek lesznek a fiúk szemében,hogy jobban fognak kelleni nekik,aztán majd egyszer ráébrednek,hogy mégsem. Nem kell kényszeresen keresni a pasikat,a szerelmet..
2011. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét nem tehet erről. Való igaz, a fiúk nem képesek észrevenni a normális, szép lányokat, nekik csak a r*bancok kellenek és sok lány emiatt válik olyanná. Viszont a lányoknak meg be kellene látni, hogy ettől nem lesznek jobbak vagy menőbbek.
2011. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Ha egy nő csak szexet akar mert már nagyon kívánja és kapcsolatot nem akar akkor hagy dugjon már néha csak úgy.

Az összes fiu leszólja azokat a nőket akik egyszer is nem is dugtak csak smároltak kapcsolaton kívűl. Szerintem szavuk se legyen mert ők mit művelnek ám... Nem tudják milyen érzés hogy már sziinte semmit nem lehet a nőknek mert lenézitek.

Szerintem ti férfiak csak maradjatok csöndben ha ez a téma szóba kerül és örüljetek h titeket nem néznek le ezért azért.

Amúgy a kérdezőnek szerintem részben igaza van

2011. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Futurare ***** válasza:
Kicsi lány felpattan a motorháztetőre és 3 srác dobálja meg... igen, tényleg ki van használva a női nem. Láttam a videót, szóval komoly a dolog. Önként szállt be az autóba és ment el a fiúkkal. Ezt valószínűleg azért tette, mert éhes volt, és nem azért mert a "gaz" fiúk kényszerítették, vagy a lelkébe gázoltak. Előttem ez a példa fog élni, amíg élek.
2011. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Futurare ***** válasza:
Jah, és el is ítélem azt a lányt, aki ilyet tesz. Mindig is azt keresem, akinek van tartása, és tud nemet mondani. Akit nehéz meghódítani, és nem csattan ki a herpesz a száján havonta.
2011. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!