Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy mit érzek vagy várjak vele még?

Figyelt kérdés

Van 1 jó barátom akivel tényleg nagyon jó a kapcsolatunk nagyon jókat beszélünk és szinte mondhatom legjobb barátnak vagy testvérnek mindenképp, de van 1 kis probléma, hogy kezdek többet érezni iránta és ez rossz. Félek, hogy ő nem érez semmit és amúgy is ezzel csak rontanánk a kapcsolatunkon. Nem tudom mit csináljak most?

Várom a válaszokat! :)


2011. máj. 27. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:

1. te lány-ő fiú

2. te fiú-ő lány

3. te fiú-ő fiú

4. te lány-ő lány

5- mindketten kétneműek vagytok.

?

2011. máj. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, bennem is ezek a kérdések fogalmazódtak meg.
2011. máj. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ő lány,te meg fiú namizu,mizu?
2011. máj. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatok spontán szoktak másba átfordulni ha a helyzet úgy adja.Amúgy ha kettesben vagytok és olyan a helyzet,nem mondanod kéne hanem próbálkozni valamit tettleg.Akkor kiderül minden,mást nem elnézést kérsz,ha szerelmet vallasz és nem jön be akkor utána fals lesz az egész.
2011. máj. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Puszild meg az arcát. Ha tetszik neki puszild szájon. Ha ez is tetszik neki akkor hajrá.
2011. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne valld be neki(szerintem,legalábbis egyenlőre)!Én túl hamar elmondtam,amikor velem volt ugyan ez.Kisebb jeleket küldhetsz és nézd meg,hogy hogyan reagál rá.Szerintem mindenképpen várj!
2011. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2011. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én 16 ő 17
2011. máj. 29. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!