Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok gáz, hogy ha szörös a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gáz, hogy ha szörös a popólyukam?

Figyelt kérdés
16f
2011. máj. 27. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szőrös tetszik,egyszer találkoztam egy sráccal akinek le volt borotválva a popólyuka és számomra kiábrándító volt. De ki tudja,hogy a mai tini lányok mit szeretnek.

30/N

2011. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fiu vagyok és ha teteném szőrteleníteném mert nagyon irritál, hogy ott van szőr xD
2011. máj. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A seggüket csak a b*zik borotválják.
2011. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Férfi vagy az isten megáldjon. Egy lánynál nem tetszetős, de egy fiúnál tök normális.
2011. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a popólyuk függetlenül attól, hogy szörös e vagy semm eleve gázos - főleg bableves után :D
2011. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
annyira nem gáz, de ne küldj róla képet
2011. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak ne hagyd, hogy betyárkörte ragadjon rajta!

Kullantás után mindig mossad meg a valagadat, mert különben támad a paksi mogyoró, és az nem szexis!

2011. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!