Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhességre utaló fájdalmat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességre utaló fájdalmat a mellben mihez lehetne hasonlítani? Illetve mikor jelentkezhet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A mell fájdalma és feszülése inkább a menzesz közelgésének a jele.
2011. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha olyan mintha kést döfködnének bele?
2011. máj. 27. 13:54
 3/6 anonim válasza:
Hány nap telt el az aktus óta? Védekeztetek?
2011. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
együtt voltunk múlthéten szerdán,pénteken, illetve tegnap is.persze h védekeztünk óvszerrel nagyon vigyáztunk nem szakadt ki vagy ilyesmi. mondjuk hozzáteszem durván egy hét múlva kell megjönnie
2011. máj. 27. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem terhességi tünet.

A mellfeszülés, ahogyan a neve is mutatja feszülés, és nem kés szúrás szerű, mensi előjeleként is szokott mutatkozni, ezért is keverik olyan sokan. És ha terhességi tünet lenne, akkor csak a mensi előtt kellene jelentkezni-e. Az aktus után 10-14. napon.

2011. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tehát ha mensire utaúp fájdalom, akkor mensi elött egy héttel fáj kb? És ha terhességre utal, akkor aktus után hány nappal? 10-14? Ez igy igaz tényleg? Nem szoktam odafigyelni ezekre a jelekre, azért nem vagyok tisztában velük. Nö létemre. Ezek után figyelni fogok az biztos, mert félek hogy teherbe estem.
2011. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!