Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu szerint sok. SZerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyu szerint sok. SZerintetek?

Figyelt kérdés
Egy 7cm-es magassarkú 15 éves lánynak. Ő 5cm-hez ragaszkodik.
2011. máj. 27. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Minek neked magassarkú egyáltalán?
2011. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha mellé nem rakod ki a cicidet, meg normális hosszúságú szoknyát-nadrágot húzol, akkor oké szerintem.

De ne ilyen csillogós cipőt húzz.

Nálam az eleve ribizlis.

2011. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Harminc éves korára annyira torzulnak a lábcsontjai hogy öröm lesz nézni. Egyetlen növésben lévő embernek se ajánlott a magassarkú, igazából még felnőtt nőknek se.
2011. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem hordok magassarkút, mert a lányok nagy hányada hajlamos a visszérre. Na én ebbe pont beletartozok. Szóval nem akarok 23 évesen kék lábbal rohangálni, ezért NO THANKS.


Szerintem is sok, még az 5 centi is. De majd megtudod, mikor 30 évesen már nem mersz szoknyát felvenni, mert olyan ronda a lábad.

2011. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Az egy dolog, hogy kb. újra meg kell tanulni benne menni, meg amit előttem is írtak, hogy lábfej deformációt okoz (nézd meg Viktoria Beckhamet, műtötték is asszem), de 15 évesen főleg még egyáltalán minek magassarkú? Ha valami ünnepségre kell, akkor még megértem, 5 cm-es bőven elég, de gyakoribb hordásra még bőven ráérsz.
2011. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokáig nem hordtam magassarkút, mert nem bírtam, és úgy döntöttem, hogy nem kínzom magam vele.

Azután jött egy időszakom, hogy csak és kizárólag magassarkút hordtam... És egy idő után észrevettem, hogy itthon, amikor mezítláb/zokniban/papucsban vagyok, hülyén megyek:S A lábam annyira hozzászokott ahhoz, hogy magassarkúban járkálok, hogy laposban már hülyének éreztem a járásom:D Azóta max. hivatalos rendezvényekre, vagy bulizni járok magassarkúban, és ennyi. Te is hanyagold szerintem, jobb lesz:D

19/L

2011. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen én sem állandóan gondoltam a viselését:):)
2011. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
szerintem hallgass anyádra ő már meg megjárta ezt és tapasztalt, de te tudod, amúgy is erre az időszakara később úgy fogsz visszagondolni hogy de hülye voltál és de hülyén öltözködtél :P
2011. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem 8cm-s magassarkúm van. 3 hónap alatt 2x volt rajtam. Igazából alkalmi cipőnek vettem. Családi esemény, iskolai ünnepség, esetleg majd 1-1 randira (ha lesz randim) stb., de nem mindennapi használatra.

Tényleg egészségtelen, szóval mindennapi cipőnek ne magassarkút vegyél. Egyébként, ha normálisan öltözöl fel mellé, akkor még a 7 cm-s magassarkú is megállhatja a helyét, de csak ha tudsz benne menni:)

16/L

2011. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltok, hogy esetleg alkalminak kell neki? -.-"

Én 14 éves vagyok és az alkalmi cipőm 7 centis. Max. 2 havonta van rajtam 1 napot, annyit meg kibírok benne, egyébként meg mindig lapostalpúban (tornacipő, szandál stb) járok. Szóval ha alkalminak kell, nem sok az a 7 cm. :)

Viszont ha mindennapokra kellene, akkor inkább ne.

2011. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!