Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jófiú vagy Rosszfiú? Milyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jófiú vagy Rosszfiú? Milyennek éri meg jobban lenni?

Figyelt kérdés
Mindjárt itt nyár, vagyis az érettségi, és utánna szabad leszek, a kérdés az, hogy "milyennek éri meg jobbban lenni" Rosszfiúnak, vagyis csak hajtsak a szexre, vagy keressek valamivel komolyabb kapcsolatot ? Ha fontos akkor még azt hozzáteszem, hogy még szűz vagyok, ja és 18 múltam ... Várok minden választ, az előnyöket, hátrányokat illetően :)
2009. márc. 16. 17:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

ez alapvetően a beállítottságodtól függ. hiába határozod el h rosszfiú leszel ha nem bírsz megbántani egy lányt se, ha olyan tudatban neveltek hogy a szex az egy szép és meghitt valami, és fordítva: hiába leszel kedves és bájos, ha alapvetően nem hatnak meg az emberi érzések. megjátszani úgyse tudod magadat. én azt mondom minden alakul úgy ahogy annak lennie kell.

lányként annyit tennék hozzá a témához h én már betöltöttem a 18at amikor elvesztettem, a barátom akkor volt 17 és még mindig együtt vagyunk :) de nem tudom, h mennyire vetett vna jó fényt a barátomra ha kiderül h csak azért nem én vagyok neki az első, mert már régebben "kíváncsiságból" kipróbálta egy buliban egy ismeretlennel.

2009. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem hát :D , Ez a jó benne :D nem is szoktam ilyesmiket csinálni, nincs rá szükségem :D

Tehát élhetem az életem, azzal sem vesztek semmit :D

2009. márc. 16. 17:42
 13/20 A kérdező kommentje:
Neveltetésben kaptam ezt is azt is, kivi leszek hogy igazad lesz e :D Köszönöm mindenkinek az eddigieket :)
2009. márc. 16. 17:43
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Zsaru vagy bűnöző? Inkább zsaru.
2009. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem önmagadat adod akkor mindegyikkel csak megjárhatod. Egy megjátszott "rosszfiú" az nagyon béna.
2009. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%
Neked kell tudnod, hogy milyen komoly vagy, és milyen kapcsolatra vágysz. Bizonyára jók az egyéjszakás kalandok, izgalmasak meg minden... A komoly kapcsolat viszont sztem sokkal élvezetesebb.:D De én lány vagyok...
2009. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintme a 2 kevereke ;)

vagyis jarj el bulizni, pialj be ha ugy van kedved, allatkodj a haverokkal, kirandulj, szorakozz minel tobbet.

csajozz is, de ne hasznald ki a lanyokat!!!! disccoba csok meg ok de ne nagyon keresd az 1 ejszakas kalandokat. ha talalsz 1 ranayos lanyt akkor megeri jofiu lenni hidd el. stabil kapcsolatban tobb szexben van reszed mint 1ejszakasban, jobb is es valtozatosabb is -ez toletek fugg :) a jofiu nem kell feltetlenul a magolos, streber, unalmas szinonimaja legyen. szorakozz de legy huseges es Ember.

2009. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
67%
Csak akkor legyél jó fiú, mikor feleséget szeretnél magadnak, amíg csak pár numerát addig meg rossz fiú...
2009. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen rosszfiú. A nők, nem rossz szándékból, hanem ösztönösen védik a róluk kialakult képet, hazudnak amikor azt mondják, hogy a jófiúra vágynak. Szexuálisan a rosszfiúkhoz vonzódnak. Persze, házassághoz a jófiú kell. De gondolom 18 évesen nem akarsz még összeházasodni senkivel. Nem ismerlek, de feltételezem, hogy ha még most is szűz vagy, nem a tökéletes első alkalmat keresed, hanem megszabadulni a szüzességtől. Attől a dologtól ami a mai világban már-már betegségnek számít. Ha kiéled végre a vágyaidat, fel sem fog benned merülni ez a kérdés, hanem megtalálod a természetes egyensújt a kettő közt. Velem is így volt. Igaz történet. :)
2009. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ezaz :D Pontosan így van :D (Y)
2009. ápr. 5. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!