Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már nagyon-nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már nagyon-nagyon szerelmesek?

Figyelt kérdés
Amikor minden percben rágondolsz,pillangók repkednek a hasadban,ha csak rágondolsz,hevesebb ver a szíved,ha vele vagy,remeg kezed-lábad...etc.:)Voltatok már ennyire nagyon szerelmesek?Mesélnétek róla?:)
2011. máj. 28. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Voltam :) Mit szeretnél tudni?
2011. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem, de ez sztem már túlzás.

Jóból is megárt a sok.

2011. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát mindent,hol láttad meg először,mikor beszéltetek először,hogyan ismertétek meg egymást,mikor érezted azt hogy szerelmes vagy,ilyesmik:)
2011. máj. 28. 14:24
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ez már vmilyen szinten nem normális dolog,de hát ha így érzek,nem tudok ellen tenni.Még csak most kezd nálam kialakulni ez az érzés,de már enni se bírok sokszor,meg aludni se,semmit se csinálok szinte,de hát leírhatatlanul jó érzés!:))
2011. máj. 28. 14:26
 5/14 anonim ***** válasza:
nem voltam de nem is szeretnék lenni ennyire mert a csalódást tuti hogy nem birnám ki
2011. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem.
2011. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 xoxo18 válasza:

Igen:D.

Szerintem ez egy nagyonjó érzés. :)

Olyankor az embert boldogság lepi el,egyszerüen nemtudsz nemrá gondolni...:P

2011. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen most is ez van :-)
2011. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen vagyok.


20 évet vártam rá. Oviból ismertem, csak nem emlékeztem rá. Bekerültem az egyetemre és az oda vezető vonaton találkoztunk. Kiszúrtuk egymást már a felszálláskor. Ment a szemezés (bár nem azért mert bejött, hanem mert az tetszett amit csinált). Mikor leszálltunk a vonatról odajött hozzám és megkérdezte, segíthet-e vinni a csomagjaimat...

Onnantól mindig együtt utaztunk haza és fel is. 2 hét múlva már voltak esték mikor együtt sétáltunk.

Szép lassan beleszerettem. Aztán fél után megkért, hogy legyek a kedvese...


Azóta is együtt vagyunk.

2011. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!