Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Ugye nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Ugye nem szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy leszbikus lány, akit közös barátaink útján ismertem meg és mostanában azt vettem észre, hogy egyre jobban és többet szeretnék Vele lenni. Ő nagyon megért és kedves és őrült (jó értelemben), sokat tudok Vele nevetni és mikor együtt vagyunk, nem gondolok a problémáimra. Én eddig úgy tudtam, hogy nincs bennem ilyesféle hajlam és teljesen össze vagyok zavarodva. Szeretem, ha hozzám ér vagy azt mondja, szép vagyok. Ha 2 napig nem beszélünk vagy nem látom, hiányzik. Olyan különleges ember, arra gondoltam, hogy ha férfi lennék, biztos beleszeretnék, de én lány vagyok..gyorsan ver a szívem, ha meglátom, még akkor is, ha csak msn-en beszélünk és elönt egy ilyen forróság, ha találkozunk..de annyira abszurd ez az egész. Néha szeretném csak úgy átölelni és úgy lenni sokáig. Én nem akarok leszbikus hajlamokat, mert az nem természetes..mégis olyan mély érzéseket táplálok a lány iránt. Mást érzek, mint mikor egy barátnőmet kedvelem, hisz akkor a jellemét kedvelem, de ennél a lánynál ilyen furcsa, euforikus állapotba kerülök és megszűnik a külvilág. Ez lehet egy erős szimpátia vagy több? Ugye nem?

18L


2010. febr. 14. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem több. Ilyet nem érzünk 1 barát iránt.
2010. febr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Futurare ***** válasza:
62%

Azt mondom, ez több! De vannak mások... én elfogadom. Nem mondom, hogy kedvelek minden saját neméhez vonzódót, de ha nem hencegnek vele, akkor felőlem legyenek boldogok.


Ha vele vagy boldog, akkor ez miért baj? Miért számít mit gondolnak mások? Mai világban csak ezt nézik?


Nem vagyok a melegek védelmezője, vannak előítéleteim... kinek nincsenek? De ki vagyok én, hogy beleszóljak? Ebben kell élnünk, tehát elfogadom.


Sok szerencsét!


M.H.

2010. febr. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mostanában próbálom kerülni, mert félek, hogy olyat mondok vagy teszek, amit megbánnék. Ő pedig néha azt hiszi, hogy nem kedvelem, mikor hidegen viselkedem Vele.
2010. febr. 14. 00:56
 4/10 Futurare ***** válasza:

Miért hazudsz neki?


M.H.

2010. febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hazudok, csak félek ettől az egésztől.
2010. febr. 14. 01:00
 6/10 Futurare ***** válasza:

Lehet, hogy téged boldogabbá tesznek a lányok, mint a fiúk!


M.H.

2010. febr. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nem lányokról van szó, hanem lányról. Semmit nem éreztem még lányok iránt és ezért azt sem éreztem, hogy jobban érdekelnének, mint a fiúk, mert nem vagyok leszbikus. De most ez a lány másfajta érzést vált ki belőlem, nem olyan, mint mikor egy fiú tetszik. Nem tudom pontosan leírni, de ilyen érdekes, szívbemarkoló érzés. Úristen, mi van, ha igazából még nem is voltam szerelmes és ez az? Teljesen össze vagyok zavarodva.
2010. febr. 14. 01:12
 8/10 Futurare ***** válasza:

Azért mert mondunk valamit nem biztos, hogy úgy van!!

Nem repkednek a fejem fölött meztelen pom-pom lányok...:D


Lehet, hogy szerelmes vagy. És lehet, hogy Ő tsz igazán boldoggá! De nem tudhatjuk biztosra, hogy tényleg az a legjobb nekünk, amiről azt hisszük.


M.H.

2010. febr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy pont leszbikus vagy. Lehet, hogy egészen haloványan csak biszexuális hajlamaid vannak, és hiába szerettél eddig csak fiúkat, most jött ő, és a szíved jelez, hogy boldog lehetsz lánnyal is.

Ne félj az érzéseidtől, szerintem hallgass a szívedre. Ha beleszeretsz, ne ellenkezz, azzal csak magad teszed tönkre. Ha ennyire ellenkezel, hogy lányt szeress, még van "remény", de szerintem nem szükséges... egyszerűen csak megszeretted :) Ellene nem tehetsz... talán elmúlik, talán csak fellángolás, de lehet, hogy most találod meg igazi önmagad.

2010. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A lányok érzelmesebbek mint a férfiak, így érzelmileg ha kicsit túlcsordultok abban nincs semmi természetellenes. Ha nem érzed magad leszbikusnak de izgatnak ezek a dolgok akkor próbáld ki. Ettől még semmi nemdől össze. Az életed egy izgis fejezeteleszez.

Ha úgy érzed, hogy nem vagy leszbi, akkor nem vagy az!

2010. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!