Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordul, hogy viszket a puncitok, pl utcán, nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik része, és mit csináltok olyankor? A feneketek is viszket néha?
2011. máj. 29. 08:02
1 2
 11/12 anonim válasza:

06-05 16:24

A fecske talán kényelmes? ...

Te is nő vagy és a nők nem feltétlenül értik meg/tudják elképzelni h mi lenne ha farkuk lenne.

Bár abban igazatok van, hogy nem lenne muszály megigazítani, mert ki lehet bírni... DE MINEK?

Férfiak vagyunk és ez is férfias mint pl a böfögés (a halkabb, mert a túl hangosat én sem tudom tolerálni)

Azt meg nem értem h miért akarnak egyes nők minden áron jobbak lenni a férfiaknál, külömbözőek vagyunk, a két nem sok mindenben eltér egymástól. Versenyezzetek az "azonos súlycsoporttal", vagyis egymással.

2011. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
Velem sűrűn előfordul az ilyen.Meg szoktam vakarni bárhol vagyok is,mert nem szoktam ebből ügyet csinálni.Rendszerint a szemérem ajkak között és mellett ,és a puncim bejáratánál a belső felén szokott viszketni.Persze ügyelve nem túl feltűnést ha lehet,jól meg szoktam dörzsölni ,a lyuk az kicsit macerásabb mert ujjazni kell magam hozzá.Az ujjazás körülményesebb így wc-ben csinálom ha van rá módom,mert utána el is szoktam élvezni.
2011. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!