Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Miert vartok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Miert vartok olyan sokat azzal a valasszal mikor egy lany bevallja hogy tetszetek neki? Mi jatszodik le ilyenkor bennetek? Valamint orultok ha egy szep lany szerelmet vall?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmet vallasz egy fiúnak, utána már nem érdekled. Nincs semmi izgalom, küzdelem.
2010. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:

hát ja, vagy az amit az első ír vagy az amit én gondolok ilyen helyzetben..:)

túl sok lehetőség nincs

22/f


(nem, nem fogom leírni mit gondolok!)

2010. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Valamint orultok ha egy szep lany szerelmet vall?"


NEM. sírva édesanyánkhoz rohanunk

2010. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magamból indulok ki,amikor válaszolok...


Ha egy lány nekem vallana szerelmet két lehetőség van:

-Elvesztem egy pillanatra a fonalat,és visszakérdezek. (Tudom,fúj de romantikátlan)

-Vagy egy pillanatra megszeppenek,és örülök.

majd nyugtázom,hogy igen,ez biztos:)

2010. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem is lepsz semmit? Csak tudod h neki kellesz.... Semmi tobb?
2010. dec. 12. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Hááát...Először is elgondolkoznék, hogy nincs-e benne átverés, aztán keresném a kandi kamerát...Aztán tisztáznám, hogy ez most komoly-e és, ha még mindig igen, akkor smaci-laci!!!
2010. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aftersex ***** válasza:
Valójában a kapcsolatok elején hajlamosak vagyunk a dominanciánkat úgy kimutatni hogy mi még várunk azzal hogy kimondjuk mi is. Ezzel a késöbbiekben takarózhat az ember... nem épp egyenes dolog, de a nők sem talpig becsületesek. :)
2010. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!