Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretik a lányok a rövid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a lányok a rövid, teltebb férfilábakat is, vagy csak a vékony, hosszú lábakkal rendelkező fiúkra buknak?

Figyelt kérdés
Nekem rövid, de nagyon formás, kellemesen telt lábam van. Bejön ez a lányoknak, mikor nyáron shortban látnak?
2009. márc. 17. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, sose néztem a fiúknak a lábát, se télen, se nyáron. Azt persze megnézem, ha mondjuk feltűnően O-alakú, de nem azért, mert annyira tetszik. De inkább tömzsi és formás, mint nyurga pálcika ;)


20/L

2009. márc. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Te írtad ki a rövidnadrágos kérdést is, mi? :DD


Én se néztem soha a pasik lábát... max ha szőrtelenítik :) :D

Inkább az arcát nézem és hogy pl. mennyire ápolt, hogyan öltözködik stb.

Amúgy elég unalmas már, hogy minden ropilábú pasi rövidnadrágban van nyáron, ritkán látni egy izmosabb pasit shortban. Pedig nem csúnya az sem, sőt.


Bár nekem a kis, lányos fiúk az eseteim szóval mindegy :D de lényegében sosem néztem meg különösebben egy pasi lábát. Mindegy.

2009. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én nézem a lábát is. de az, hogy hosszú-e vagy rövid az mindegy, de a vékony nekem nem tetszik inkább legyen húsosabb főleg a combja, azon van mit fogni:-))
2009. márc. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kivétel nélkül minden nőnek kizárólag a hibátlan, manökenlábú pasik tetszenek, úgyhogy a maradék 99,9% akár el is áshatja magát, és akkor kihal az emberiség, igaz??
2009. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Soha nem szoktam nézni a pasik lábát -.-

Te kajak a lábad miatt parázol?

2009. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a vékonyka lábakat. Egy férfi legyen nagy és erős :)(ne kigyúrt mert az fujj) Én ezen a véleményen vagyok.
2009. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nem tetszik ha egy fiúnak vékony lábai vannak.
2015. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!