Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem szeret senki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem szeret senki? Miért szemét velem minden nő?

Figyelt kérdés

Valahogy soha nincs sikerem a nőkkel kapcsolatban.Eddig két komolyabb barátnőm volt.Az egyikkel két hónapot jártam, és jó volt minden, azt mondta szeret, aztán egyik napról a másikra csak úgy bejelentette, hogy a volt pasijába szerelmes és ennyi volt, de azért barátok maradhatunk.


Aztán volt még egy lány akivel egy éve már barátok voltunk, ő volt a legjobb barátom, eleinte úgy indult, hogy én nem akartam tőle semmit, de ő mindig is célozgatott, és egyszer csak szerelmet vallott, utána belementem, hogy próbáljuk meg, jártunk két hetet, beleszerettem, azt hittem ő az igazi annyira megértettük egymást, ő is azt mondta mindig, hogy szeret, aztán egyik nap azt vettem észre, hogy törölt minden közösségi oldalról az ismerősei közül, utána felhívtam, de azt mondta a szolgáltató, hogy ezen a számon előfizető nem kapcsolható, tehát számot is cserélt, előző nap még azt mondta, hogy szerelmes.Nagyon mérges voltam akkor és csalódott, én ha mondok valamit azt úgy is gondolom, sosem hazudtam nekik ők pedig kihasználtak engem, a törődésem, a szeretetem, miért ilyen ri**ncokat fogok ki akik hazudnak nekem?Sok ilyen lány van?


Ha meg ismerkedek akkor meg nagyon elutasítóak, nagyon nehéz ismerkedni, minden csajra nyomul 20-30 pasi, kevés az esélye, hogy engem választ bárki is, maguktól ugye meg nem jönnek.

Mindenkit szeret valaki csak engem nem, már kezd elegem lenni, hogy ilyen nehéz egy normális barátnőt találni, most történt nem rég ez az utolsó eset amit írtam így csalódtam a nőkben, már kevésbé hiszek nekik, olyan még nem volt, hogy valaki megbecsült volna és nem nagyképű hatalomtól megrészegült csaj lett volna aki játszadozik a pasikkal és akkor nagylánynak érzi tőle magát.


2011. máj. 29. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

volt kemény két barátnőd, egy 2 hetes kapcsolat, meg egy 2 hónapos és akkor ebből levonsz ilyen messzemenő következtetéseket? gratulálok.


2 hónap nem idő. kb 2 hónap után kezdenek kijönni az első kisebb problémák... peched volt, naés. előfordul, viselkedj férfiként, és ne nyafogj itt... milyen már, mint egy 5éves kislány. kapd össze magad. nem mindig a másikban kell keresni a hibát, nyilván ők is tettek dolgokat, de valszeg te sem vagy tökéletes, és benned is van valami, ami miatt így állnak hozzád. nézz magadba is, ne csak másokat ítélj el.


amúgy meg vagy ne legyen senkid, vagy járj pasikkal, ők biztos becsületesebbek.


tudod, hányszor volt már, hogy nagyon tetszett egy fiú, bármit megtettem volna érte, és nem kellettem neki? ez van, túl kell rajta lépni.

2011. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem érted mi a baj, hogy hazudták, hogy szeretnek!Érted?Az ilyet hogy lehet kiszűrni?

Amúgy meg ne írj nekem ilyet, hoyg ne nyafogj, a nők szoktak nyafogni, neked könnyű ha előtted sorban állnak és csak válogatnod kell mint a boltban, úgy nekem sem lenne problémám!

2011. máj. 29. 14:46
 3/11 anonim ***** válasza:

francokat kell válogatnom, mint már mondtam, nagyon sokszor utasítottak vissza, volt aki ki is használt. nemrég lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak.


és de, nyafogsz. igen, a nők szokták, ne manapság nagyon sok pasi is. hisztizel, panaszkodsz, sajnáltatod magad. igazából nem is tettél fel semmilyen értelmes kérdést (amit kérdeztél, arra te magad is tudod a választ: igen, sok ilyen nő van, és sok nem ilyen is.), csak meg akartad osztani szörnyű történetedet, hogy sajnáljunk. biztos lesznek majd hasonlóan sanyarú sorsú fiúk, akik együttéreznek majd veled. alapítsatok nő ellenes fanclubot...


meg hogy miért nem szeret téged senki... pff. honnan tudjuk? ennek nyilván megvan az oka. nem ismerünk téged, de hidd el nekem, olyan nincsen, hogy te vagy maga a tökély, és csak a másik hibázik.

2011. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Így jártál! Tedd túl magad rajta, más is ezt teszi. A történetedből látszik, hogy elég kevés tapasztalatod van a nők terén, konkrétan kettő. Sajnos azt még nagyobb emberismerettel, tapasztalattal sem lehet biztosan kiszűrni egy-két hónap alatt, ki az, aki igazán szeret és ki az, aki később is szeretni fog. Minden kapcsolat kockázattal is jár.

Mellesleg megjegyezném, hogy én kicsit furcsának találom, hogy az a lány, aki két évig a barátod volt, aztán ő vallott szerelmet, akivel annyira megértettétek egymást és minden rendben volt köztetek, egyik pillanatról a másikra teljesen kitörölt az életéből. Szerintem itt azért volt valami probléma, amit nem vettél észre.

2011. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Neharagudj, de sajnos ilyen bárkivel előfordul. Nyílván azért vagy ennyire kész,mert eddig két lánnyal volt dolgod,és az is rosszul végződött. Ennél 10x több tapasztalat kell ahhoz, hogy következtess bármire. A másik, hogy nem említettél semmi szexuális dolgot sem, gondolom odáig nem jutottál el ezekkel a lányokkal,és talán jobb is,mert mégjobban fájna!

Igenis van olyan,aki megbecsülne, eddig nem volt szerencséd, de eljön a te időd is.Ne add fel a keresést,az ismerkedést,és fel a fejjel! Kívánom a legjobbakat.

(Én is elég mélyen vagyok most..ha tudnád...ennél még gázabb sztorijaim vannak/voltak sajnos). 23N

2011. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az egyikkel lefeküdtem, akivel 2 hónapot voltam együtt, a másikkal még csak terveztük, épp ezért nagy csalódás, hogy barátok is voltunk, szóval fáj, hogy elvesztettem.
2011. máj. 29. 15:07
 7/11 anonim ***** válasza:
23N vagyok,hát sajnálom.Tényleg ne add fel,fel a fejjel mégegyszer!
2011. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy az ember hajlamos a sajat helyzeterol azt gondolni, hogy ennel szornyubb nem letezik... de akar hiszed, akar nem: van rosszabb is! En pl. 25 eves vagyok es meg nem volt baratnom... de ezt csakis magamnak koszonhetem!

Nagyon sok mulik rajtad es a hozzaallasodon es ne haragudj meg, de csatlakozom az elso valaszolohoz: ez most nyafogas, amit csinalsz es durcasan probalsz masokra mutogatni, hogy bezzeg nekik milyen konnyu... Ez nagyon rossz megoldas!

Nyilvan faj, hogy atvertek, egy ideig lehet is a sebeidet nyalogatni, ez tok normalis... de utana razd meg magad es allj a sarkadra, rakd rendbe az onbecsulesedet, porold le az onerzeted es a kovetkezo lannyal biztos, hogy egesz mashogy alakulnak majd a dolgok!

2011. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem minden lány olyan. Sajnos rosszakat fogtál ki.De ne add fel. Én se találok egy normális pasit se:S. Szóval nem vagy egyedül, más is magányos:(
2011. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem csak a lányok ilyenek, ne általánosíts.

Egyik pasim az exét szerette, szétmentünk.

Másik két hét után szakított velem, mikor reggel még úgy váltunk el egymástól, hogy szeret, hiányozni fogok neki, stb...

Túl kell ezen lépni.

Volt még két kapcsolatom, de azokkal nem volt ennyi probléma.

Elárulom, mindig a pasik dobtak ki.

Ez akár így akár úgy, de törést okoz az embernek. Még ha úgy is érzi, hogy erős. A fenéket az.

Nekem sok dolgot kell egyszerre feldolgoznom, és nekem is vannak hullámvölgyeim. Sose voltam sokáig egyedül, nem volt időm feldolgozni a szakításokat, most viszont van egy komolyabb szünetem. Nem azért, mert nem bízok senkiben, hanem mert kell. Apa meghalt, senkim sincs, de nem érzem magam rosszul. Persze, van időszak, amikor úgy érzem, senki se tud belémszeretni, de túllépek rajta. Kapcsolódj ki, ne rágódj ezen! Sportolj, vagy csavarogj.


23/N

2011. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!