Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számithat valamit a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Számithat valamit a lányoknál hogy milyen zenét halgatok? 17/f

Figyelt kérdés
Külsőleg nincs rajtam semmi extra, csak a zene amit halgatok eléggé elüt a mai átlag zenei kínálattól (metal core). Persze tudom hogy vannak olyanok akik még halgatják ezt, de én úgy veszem észre hogy a nagy töbség mégcsak nem is hallott eről a zenéről. Egyszer volt hogy elfelejtettem elvinni a fülhalgatóm a suliba és az nélkül próbáltam meg halgatni a saját zeném (igyekeztem minnél halkabban). Az egyik lány rámszólt hogy ne halgassam ezt a szőrnyűséget mert ő fél az ilyesmitől, idézem: "olyan mintha az ördög énekelne". Szóval akkor ez nagyon taszító egy lány számára?
2011. máj. 29. 18:37
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Az ördög a legtöbb ember számára taszító. :D


De aki egyetlen ilyen benyomás miatt nem akar téged megismerni, az meg is érdemli majd, hogy úgy járjon.

2011. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Sajnos ma sokan azt hiszik, hogyha valaki rockot/metált hallgat az egy örült vadállat... Tapasztalat, én főképp trash és heavy metált hallgatok és sokan azt hiszik, hogy benne egy cseppnyi érzékenység (értsd lelkileg) nincs... Szóval igen, el tudom képzelni, hogy számít valamit, sajnos.
2011. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
*bennem
2011. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

18:39

De nem mindenkinek az xD

Akkor ha Szeretnék ismerkedni, ezt az apróságot inkább hadjam ki?

2011. máj. 29. 18:43
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is a heavy/power/trash metalt preferálom, bár külsőre egyáltalán nem nézek ki metálarcnak, szóval nem hinném, hogy sokat számítana.
2011. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
49%
egyáltalán nem számít, azt hallgatsz amit akarsz egész addig amíg nem leszel zene fanatikus és egész nap arról nem beszélsz
2011. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít. Én az extrémebb ágát hallgatom a metalnak. Black/death metal némi gothal fűszerezve. Imádom a stílust. Ugyanakkor a lányoknak akik Fluoron meg Sp-éken nőnek fel azoknál ha csak megmondod mit hallgatsz pl: sima heavy metal már szinte ezer százalék hogy elástad magadat. Én már megtanultam ha randizok eleinte annyit mondok a rockot szerettem. Úgy is tök hülyék nem igazán tudják ezen belül milyen alstílusok vannak. Na mindegy. Szerintem jobb erről hallgatni. Persze csak akkor ha párkapcsolatot akar az ember ha nem akkor mindig megmondom hogy mit hallgatok ja és úgy hogy sátánista zenét. ezen jókat lehet vigyorogni főleg az az arc kifejezéseken.
2011. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 valakiakitnemismersz ***** válasza:
75%
Nyugi a zenéim miatt engem sem csípnék főleg hogy én már tényleg ördögit hallgatok (Black Metal) :D:D falra másznak tőle amikor elkezd károgni az énekes.Csak figyelj én alapból nem a diszkó barbi girl-et keresem szóval a véleményük cseppet sem érdekel.Annyira extra dolgaim nekem sincsenek van egy 14 soros fekete bakancsom, vállamtól kissé lejjebb érő hajam ezt felveszem egy farmer fekete kombóval és kész meg van egy Thor kalapács a nyakláncként meg egy kis szegecses bőr karkötő. 14/f
2011. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Kinek mi az apróság. Te ezt a zenét szereted és kész. Most akkor, ha egy nő emiatt negatívan áll hozzád, akkor mit csinálsz? Megjtászod önmagadat? Az a lehető legrosszabb megoldás. Légy önmagad, és légy nyitott mások értékrendjének, jellemének megismerésére is.
2011. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 valakiakitnemismersz ***** válasza:
fekete póló*
2011. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!