Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Jó fiú"-ként esélyem sincs a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jó fiú"-ként esélyem sincs a szép lányoknál?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, és kicsit félénk, de jó humorú, teljesn normális kinézetű (nem pattanásos nagyfogú elhízott stb) nem vagyok igénytelen, bár a divatot annyira nem követem. Azt figyeltem meg, hogy minden nőnek bejönnek a balhés alakok, akik szeretik ha valakivel kötözködhetnek. Ezeket én marhára utálom, nem is tudnék ilyen lenni, én inkább kedves és megértő vagyok, és az ilyen embereket is szeretem.

És a gond: a szép lányok nem is vesznek észre, és mindig valahogy lekoptatnak. Akik nem szépek, meg folyton a nyomomban vannak :/ és folyton félreértik a jelzéseim.

Szeretnék találni egy szép, kedves barátnőt, de nem tudom mit csináljak, én kezdeményezek.. Változzak meg? Keressek tovább? Vagy mit?? Tényleg ennyire taszító, ha valaki jó fiú?


2011. aug. 29. 20:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Adj lejjebb az igényeidből, és adj esélyt az átlagos kinézetű csjoknak is, hogy megismerjétek egymást.. em minden a külső.
2011. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
talán próbálj meg oda figyelni a nem szépekre is...nem kell mindig a pláza pitsák után szaladni....lehet h álmaid nője nem a világ legszebb asszonya lesz...
2011. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy tök átlagos lány sokkal többet ér, mint bármelyik általad nagyra tartott 'ribi'... 20f
2011. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Fene sem érti ezt, hogy miért ilyenek a csajok. Van hasonló tapasztalatom. Pedig a balhés pasik a csajokkal is agresszivek olykor.
2011. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz el, hogy mi lenne, ha nem csak a külsővel foglalkoznál.
2011. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Hailey13 ***** válasza:
semmi gond nincs veled, nyugi!:) csak még nem találtad meg a hozzád illőt.
2011. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát, volt, hogy egy kis plázacica után mentem, de alapból nem ezek a lányok jönnek be, hanem az ilyen egyedi/művészlélek lányok, de nekik nem kellek :/ és a legnépszerűbb lányoknál soha nem próbálkozom (nem is tetszenek)
2011. aug. 29. 20:33
 8/23 A kérdező kommentje:
De ne mondjátok, hogy nektek nem számít a külső!
2011. aug. 29. 20:35
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynemk számít. De attól még, hogy valaki nem olyan szép, az esélyt megadom neki. Mert attól még beleszerethetek.
2011. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Érdekelne a külsőd kíváncsiságból. Amúgy 16 éves kis cafka vagyok és mivel van egy kis "rossz hercegnő" beütésem, Borotvaéles nyelv, fanyar humor ilyesmi ezért nem vetemedek jó fiúkra, mert szerintem nem tudnának velem mit kezdeni.
2011. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!