Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendes lány. Mégsincs pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes lány. Mégsincs pasi. Lehet elhasznált kérdés, de mégis. (? )

Figyelt kérdés

Megmondanátok hogyan lehetséges az, h mindig minden esetben a kedves, szép, aranyos, jófej, humoros...stb lányok szívják meg a pasikkal?? Akik olyanok, akiket állítólag a pasik mindig is szeretnének...


Ja és az biztos, h nem velem van a baj a legtöbb esetben! (Ezt azért mondom így, mert nyilván lejön a kérdésemből, h a saját példámról írok.)


Valaki tud ezzel a témával kapcsolatba valami értelmeset mondani? Megköszönném! :)


2011. máj. 29. 21:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nincs kedved szexelni?
2011. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
21:48 nekem van:)
2011. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 ScarCity11 ***** válasza:
én meg sosem találok jó fej humoros kedves lányokat mindig a köcsögöket találom meg :D lehet nálad is így van csak persze fordítva :D majd rátalálsz egy normális pasira aki tisztel és elfogad téged :) F/22
2011. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Ez fordítva is így szokott lenni.

A megoldás: válts stílust, egy kicsit újulj meg, légy bátrabb. F/18

2011. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:49


Lány vagy? Korod?

2011. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Fordítva is fel lehetne tenni ugyanezt a kérdést.

Gondolom nemvagy annyira feltűnő jelenség mint egy plázabitch és nem vesznek észre a pasik, vagy te nem veszel észre átlagos, jófej pasikat csak a páwákat.

2011. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

1.-nek: Többek közt, amik lényegesebbek, mint a szex, ez is egy olyan dolog, ami persze hiányzik..


3. Jójó persze...csak már tényleg nem bírom ezt az állapotot, és kedves, h ezt mondod, csak tudod ebbe belegondolok, rágörcsölök, és lehet, h ezért nem jön össze.. am 18 lány vagyok.. :) És vagy a jóval idősebbek találnak be, vagy az ilyen nagyon idióták.. 22 éves az kb ideális ;)

2011. máj. 29. 21:52
 8/40 anonim ***** válasza:
az a baj h nem találtál még rám :D:D
2011. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
Én is így vagyok... nagyon jó tanulmányi eredmények, tisztességes, becsületes, jófej, viszonylag jól nézek ki, stb stb... és mégsics barátom :(( nem tudom mikor jön el a mi időnk :(( de már belefáradtam a várakozásba... kívánok neked sok sikert, hogy legyen egy pasid akit igazán megérdemelsz :) 20/L.
2011. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
21:52! Megtörténhet ez fordítva is.. :P lehetőség adott.
2011. máj. 29. 21:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!