Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendes lány. Mégsincs pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes lány. Mégsincs pasi. Lehet elhasznált kérdés, de mégis. (? )

Figyelt kérdés

Megmondanátok hogyan lehetséges az, h mindig minden esetben a kedves, szép, aranyos, jófej, humoros...stb lányok szívják meg a pasikkal?? Akik olyanok, akiket állítólag a pasik mindig is szeretnének...


Ja és az biztos, h nem velem van a baj a legtöbb esetben! (Ezt azért mondom így, mert nyilván lejön a kérdésemből, h a saját példámról írok.)


Valaki tud ezzel a témával kapcsolatba valami értelmeset mondani? Megköszönném! :)


2011. máj. 29. 21:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

mindenesetre ha van kedved szeretkezni írj egy levelet.

am korod?

2011. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
21:50! Nem váltok stílust, mert én így vagyok jó :D és így érzem jól magam! És ezért olyan pasit szeretnék nyilván, aki így fogad el! Bátorságra meg néha nem kell gyúrni.. :D
2011. máj. 29. 21:55
 13/40 anonim ***** válasza:

frappáns válasz, megfogtál:D ez csakis azért lehet mert nem egymás közelében lakunk:D:D


21:52 kár h veled se találkoztam még:D:D

2011. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Első 21:52! Nem. nem vagyok olyan feltűnő, de ez pont azért van, h az ilyen "díszbu*ik" és társaik..ne találjanak meg ;)
2011. máj. 29. 21:56
 15/40 A kérdező kommentje:
21:55! Hát ezt nem lehet tudni.
2011. máj. 29. 21:57
 16/40 anonim ***** válasza:
jogos..:D akkor csak annyit kérdezek veszprém megye?:D
2011. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem xD
2011. máj. 29. 21:59
 18/40 anonim ***** válasza:
na akkor ezért:D:D:D:D
2011. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
fejér megye?
2011. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

szerintem nálad is, mint a legtöbb lánynál a naivitásod a problémáid fő gyökere. hiszel annak aki néhány perc/óra/nap/hét alatt szép szavakkal elbájol. aztán ha már nincs benned különösebb kihívás, mivel úgy gondolod találtál egy megbízható kedves srácot megnyílhatsz neki (mind érzelmileg mind szexuálisan). ezek után rádun és kidob. Egy darabig én is csináltam, bár nem szándékosan, hogy elcsábítottam egy-egy lányt megfektettem aztán kidobtam azzal az indokkal (ami egyébként igaz is volt) hogy nem érzem azt amit kéne és ezt nem kéne így folytatni.

viszont mostanában pont kedvesrendes lányt keresek, akár csak beszélgetni is.

19/F

2011. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!