Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendes lány. Mégsincs pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes lány. Mégsincs pasi. Lehet elhasznált kérdés, de mégis. (? )

Figyelt kérdés

Megmondanátok hogyan lehetséges az, h mindig minden esetben a kedves, szép, aranyos, jófej, humoros...stb lányok szívják meg a pasikkal?? Akik olyanok, akiket állítólag a pasik mindig is szeretnének...


Ja és az biztos, h nem velem van a baj a legtöbb esetben! (Ezt azért mondom így, mert nyilván lejön a kérdésemből, h a saját példámról írok.)


Valaki tud ezzel a témával kapcsolatba valami értelmeset mondani? Megköszönném! :)


2011. máj. 29. 21:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
A rendes lányok, meg a rendes fiúk mindig megszívják, de soha nem találnak egymásra.
2011. máj. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet velem is. Akinek van kedve írjon privátban. :) (Szoktam válaszolni.)


20/l

2011. máj. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

22:03 azaz 22:09-es!


Köszi a komit! :)

Jó volt olvasni. És igen, igazad van. Érdekes a te példád..ez a különös ellentét benne. És igazából én is így lennék valahogy..és nem azért görcsölök rá, mert, h jajj Úristen a többinek van pasija, vagy ilyesmi! Nem! Egyáltalán nem érdekel kinek van pasija körülöttem, és nekem nem azért kellene, h elmondhassam, h jujj végre nekem is van! Egyáltalán nem érdekel a nyilvánosság, MERT MAGAMNAK SZERETNÉM ÉS NEM A VILÁGNAK! Olyasvalaki, akinek végre átadhatnám a bennem felgyülemlő szeretetet, és akivel törődhetek, és ahogyan te is írtad..az ilyen apróságok, mint az ölelés..és stb...

2011. máj. 30. 15:53
 34/40 anonim ***** válasza:
Akármennyire fáj, meg jönni fog majd a minuszolás el kell fogadni, hogy a mai fiatalság el van cseszve. Nem kell itt ujjal mutogatni, hogy jajj a szemét pasik, vagy jajj a buta l0tyók, mert az állatias, szemét magatartásuk teljesen nemfüggő. Sok csajnak csak azért kell pasi, hogy kihasználja, villoghasson vele a barátnői előtt, játszadozzon az érzéseivel stb... míg gyakran nekünk férfiaknak is csak azért kell nő, hogy megdugjuk, kihasználjuk, játszadozzunk vele (nekem nem, de így kollektíven írtam). Én sem járok bulizni, van véleményem, nem dohányzom, nem iszom, nem játszom meg magam és még normálisan is nézek ki (nem, rózsaszín pólom azért nincs :$). Mindig is szerelmen alapuló, őszinte komoly kapcsolatot szerettem volna, de eddig sosem jött össze, mert egyszerűen nem találkoztam rá alkalmas partnerrel. Így 20 éves koromban tartok ott, hogy most talán alakul valami egy rendes lánnyal, de majd kiderül... Aki ma nem iszik, nem néz valóvilágot meg ilyen izéket és akár egy kicsit is más mint a többség, az le van szrva. Így a kevés normális egyed nehezen talál egymásra.
2011. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nemfüggetlent akartam írni :D*
2011. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Elárulod, hol laksz? :D
2011. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 missmay ***** válasza:

Szia!


Ismerős helyzet, én is gondolkoztam ezen mostanában. :)

Rengetegszer látok példát rá, hogy annyira buta, igénytelen, hisztis és még csak nem is szép lányoknak van egyáltalán nem ebbe a kategóriába tartozó barátjuk. Nem szoktam mondani senkire, hogy nem szép, buta, egyébként, mert 1, ki vagyok én, hogy megítéljem, hogy ki a szép és ki nem, 2, nem is érdekel, de néha tényleg idegesítő, hogy az ismerőseim között is rengeteg olyan lánynak nincs senkije, akiket a fiúk állítólag mindig keresnek.

Meg egy kicsit érthetetlen is, hogy ha azokban a lányokban meg lehetett látni bármi szépet, különlegeset, akkor az olyan lányokat, akik tényleg azok is, miért olyan nehéz észrevenni? Fel vagyok háborodva. :D

Bár félreértés ne essék, nem más boldogságát irigyem, igyekszem pozitív maradni, de néha azért most már elgondolkozom, hogy a Herceg lova vajon meghalt, vagy most tényleg, mi van... ? :D

Nem mintha én lennék Marilyn Monroe, vagy valami, de szerintem azon kívül, hogy kicsit fura vagyok és bogaras, nincs velem sok probléma. :D És még azt sem lehet mondani, hogy az édes, napsütötte virágoskert illatú Justin Bieberekre vagy a... nem is tudom, ki számít most olyan nagyon handsome-nak, de mondjuk nem is a Zac Efron hasonmásokra várok. Mindig inkább az érdekes srácok vonzottak, mint a szimplán helyesek.


Most így nem is tudom miért írtam ezt mind le... Na mindegy, a lényeg, hogy szerintem erre a kérdésre nincs is rendes válasz, én maradok a felháborodásnál. :D :)

2011. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

18:27!


:) hát ilyen pasi tényleg ritka! De az igazság az, azért én ennyire nem vagyok jó! :P Járok bulizgatni, bnőkkel szórakozni, iszunk is, de persze csak mértékkel :))


De ezen kívül nagyon sokmindenre nyitott vagyok :)

És igen..VV és a többi szemét..hát ja..ha nem nézem, már komolyan nem tudok bekapcsolódni az osztálytársaim beszélgetésébe.. mondom ok...


Kivételek vannak szerencsére..de az a kérdés, h vajon hogyan találhatnának egymásra az ilyen kivételes emberkék??

2011. máj. 31. 18:49
 39/40 A kérdező kommentje:
20:44! Bp..:D
2011. máj. 31. 18:57
 40/40 A kérdező kommentje:

21:55! Érdekeset írtál! :)


És jó, h megírtad! Valahogy én is így lennék vele..renes pasit szeretnék....és nyilván ha neked feltűnik valami a srácban, akkor neked az nyilván különleges, de másnak nem biztos! ;)


Nincs válasz..ez szerintem a sorson, szerencsén múlik..

2011. máj. 31. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!