Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendes lány. Mégsincs pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes lány. Mégsincs pasi. Lehet elhasznált kérdés, de mégis. (? )

Figyelt kérdés

Megmondanátok hogyan lehetséges az, h mindig minden esetben a kedves, szép, aranyos, jófej, humoros...stb lányok szívják meg a pasikkal?? Akik olyanok, akiket állítólag a pasik mindig is szeretnének...


Ja és az biztos, h nem velem van a baj a legtöbb esetben! (Ezt azért mondom így, mert nyilván lejön a kérdésemből, h a saját példámról írok.)


Valaki tud ezzel a témával kapcsolatba valami értelmeset mondani? Megköszönném! :)


2011. máj. 29. 21:46
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Kedves 77%-os és kedves kérdező!

Én is így vagyok... nagyon jó tanulmányi eredmények, tisztességes, becsületes, jó fej, viszonylag jól nézek ki, stb stb... és még sincs barátnőm :(( nem tudom mikor jön el a mi időnk :((.


Átmásoltam, mert a szitú hasonló csak fiúban.

Nos volt komoly kapcsolatom, de a lány pont az ellentétem volt, sok dologban. Buta, életcél nélküli...

Sokszor csak nem mozgunk együtt olyan közegben, ahol sikeresen összehozna az élet.

Mert mindennek megvan az oka. Tűrni kell a várakozást is, mert az a fejlődési idő.

Sokkal nagyobb érték leszel, ha majd eljön az akit vársz. De azt a valakit tudatosan keresni kell. Nem görcsösen, de mindenképpen céltudatosan.

Pl nálam ilyen elvárások vannak: Ne cigizzen, ne igyon, legyen értelmes, beszédes, fontos , hogy rendelkezzen életcélokkal stb...


Fel a fejjel, mindennek megvan az oka, a várakozásnak is. Amikor majd megtalálod örülni fogsz, hogy régebben nem mást választottál.

Sok sikert nektek!


21/F

2011. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

kedves, szép, aranyos,jófej vagy? Ha ez kjomoly akkor beszélgethetnénk én is pont ilyen fiú vagyok.

korod?

2011. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
22:03! Igen, ezt is ismerem..és ha gondolod, nagyon szívesen dumálok veled.. ;) de nehogy rám fogd, h most is elsőre megadom magam xDDD de amúgy nemhiszem, h olyan lennék..:)
2011. máj. 29. 22:10
 24/40 A kérdező kommentje:

Ezek a számok.. :D szval második 22:03!


Köszönöm válaszod! Sok igazat írsz benne!

...várni..várakozni..és vágyakozni..kb ez őrli fel a gondolataimat.. :( és ezért nehéz, h a célra gondoljak, és arra az időre, mikor tényleg találok vkit! Persze ez sem törvényszerű, h így lesz..

2011. máj. 29. 22:14
 25/40 anonim ***** válasza:
és ha közben rád jön a szeretkezhetnék, keress meg:) de még mindig nem tudom a korod:)
2011. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a sok ostoba túl korán kezdi orrbaszájba a kapcsolatosdit, és mivel többségben vannak, úgy tűnik, mintha az lenne a normális. Pedig az égegyadta világon semmi rossz nincs abban,ha valaki huszoniksz éves korában alakítja ki az első párkapcsolatát. Sőt, értelmes ember megválogatja, hogy kivel áll össze, netán elképzelései is vannak a dolgokról, és könnyen lehetséges, hogy nem hamar akad össze a megfelelő delikvenssel. Nem kell erőltetni, nem kell görcsölni, nem kell a többi után menni. Meg kell viszont tanulni egyedül is boldogulni, hogyha épp a "szerencsétlenebb" kategóriába születtél, és az átlagnál később jön a szerelem. Ez már csak azért is jó, mert a kiegyensúlyozott, boldog ember többeknek tetszik, és hamarabb találják meg.
2011. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
22:15 még mindig 18 éves:D:D
2011. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

22:03-as vagyok 21/F


Igen igazad van az nem törvényszerű, hogy lesz is valaki.

De nem szabad rágódni sem ezen sem azon, hogy miért nincs senkid.

1 éve nincs senkim, és nem azért mert nem akadna. Nagyon sok pozitív visszajelzést kapok.

Néha valóban nagyon nehéz, hogy nincs senki ott azokban az időkben amikor szükségem lenne egy nőre, amikor bajban vagyok vagy amikor egy kézszorítás hiányzik csak, vagy egy ölelés este.

De egy valamit elmondhatok, amióta nincs meg a barátnőm ami egy rossz kapcsolat van, ezek a hiányok megvannak, mégis jobb ember lettem, kedvesebb és jobban odafigyelek a társaimra.

szinte mindig mosolygok és az emberekhez van mindig egy pár jó szavam.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a sok negatívum mellett próbáld az életed pozitív dolgait is szemlélni.

2011. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

és még valami.

Ezt a mosolygós és figyelmes embert fogja kapni az a nő aki majd a párom lesz.:)

2011. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
velem is hasonló a helyzet, de szeretnék rajta valahogy változtatni rajta mert egyedül lenni nagyon rossz ha gondolod írj xykungabo@citromail.hu (18/F)
2011. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!