Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pufi arcú lány is lehet szép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pufi arcú lány is lehet szép?

Figyelt kérdés
Egy kicsit telt,széles,pufi arcú lány is lehet szép?Mert nekem ilyen arcom van,és ez leginkább fényképeken látszik,legalábbis a tükörben én tök máshogy látom,fényképeken meg nagyon ronda az arcom,míg másoknak ugyanolyan ahogy látom őket.
2011. máj. 29. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyuginem vagy egyedül én nem vagyok pufók mindenki aztmondja h milyen szép vagyok ., de a fotóimm.. egyszerűen nem vagyok fotogéén :) De szerintem nem lehetsz rossz szerintem szép lehet egy pufibb arcú lány is :) L 13
2011. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nem
2011. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is puffi az arcom, pedig nem vagyok kövér. De én így vagyok szép és mások is így látnak szépnek.

A fényképeken pedig vaddisznó fejem van

2011. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
akkor a valós életben is.
2011. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
jah és még hozzátenném mások alatt szüleidet,rokonokat, meg a barátnőidet érted. ugye?
2011. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen
2011. máj. 29. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy vannak akiknek a pufi jön be vannak akiknek nem. Persze ez attol is függ hogy mennyi idős vagy mert ha csak tizenéves akkor nem akarlak megbántani de cikineg gondolják hogy veled jájonak, ha viszont idősebb vagy akkor csak rossz helyen keresgélsz.

Azért gondolom hogy gondjaid vannak a párkapcsolatokkal mert nincs önbizalmad. Ha lenne eszedbe sem jutna hogy nem vagy szép.

2011. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!