Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat egy 30 eves ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat egy 30 eves ferfi az elettol, ha se komoly kapcsolata nincs, a szuleivel lakik, sokat jar sorozni a haverjaival, es egyedul egy kocsija van (BMW)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi gondod vele. Ha a szüleit nem zavarja, miért ne lakhatna otthon? Ez csak egy hülye mai berögződés, hogy el kell költözni. Minek tartsa fenn a házat, ha otthon is bőven elfér?

Felteszem dolgozik, abból van a BMW. Szóval adott egy felnőtt férfi munkahellyel, autóval és barátokkal. Mégis mi baj van vele?

2011. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

az ilyen társadalmi elvárások tudják tönkretenni az emberek életét.

szerintem valamilyen szinten ha nem is szerencsés de megfontolt: hát igen nem vágnak mindenkihez oda csakúgy egy lakást.Tegyük fel hogy nem akar egy olcsó gettóba költözni,hanem gyűjt jobb kéróra.Persze azt tudom hogy legtöbben hitelre veszik a lakást de nem mindegy hogy mennyi önrészt fizetett be, és mennyi kamatot fog nyőgni.Ha a hozzád hasonlók szavára adott volna és beállt volna a devizahitelesek sorába most ő sem tudna aludni merthát ugyebár a válság kegyetlenül elbánt velük.

2011. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bugyuta, pénzéhes nők mondják manapság, hogy a 30 éves pasinak miért nincs lakása. Miért lenne, ha nincs felesége, meg ygerekei. Ha valamelyik csajnak nem tezsik, menjen le tanulni, és dolgozzon meg egy lakásért. Azért egy diplomás ember sokat kereshet, még akkor is, ha nő. Sajnos sok tizenéves gyereket látok csini kis barátnővel, akik apuci kocsijával flangálnak. De mi jut annak a csákónak, akinek csórók a szülei? Egy nagy semmi, aztán hallgathatja a szöveget, hogy nmiért nincs lakásod, meg barátnőd. Nem kell a másik elvárásaival foglalkozni, elsősorban magunknak kell megfelelni.
2013. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!