Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játszik az érzéseimmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszik az érzéseimmel?

Figyelt kérdés
van egy srác aki tetszik tudja is és direkt bámul és olyanokat mond hogy tetszek neki közben meg nem is. direkt szivat:/ mire jó ez neki és mért csinálja ezt szerintetek?
2011. máj. 30. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egy fölényes kis p*csfej.
2011. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De akkor honnan tudod, hogy nem is tetszel neki?
2011. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert látszik rajta hogy nem gondolja komolyan. röhögve és kicsit gúnyolodva mondja:/
2011. máj. 30. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Én el tudom képzelni, hogy azért így mondja, hogy ne látszódjon, hogy zavarban van, és tényleg tetszel neki.

De ha biztos vagy benne, hogy csak szórakozik, akkor meg ne foglalkozz vele, nem érdemes.

2011. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de lehet valaki hasonló cipőben jár. Ignoralni kell az ilyen rohadt lelkű embereket. Hidd el ha megvonod a figyelmet megsemmisül.
2023. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!