Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játszik az érzéseimmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszik az érzéseimmel? Miért teszi ezt? = (

Figyelt kérdés
Van 5 csávó akiknek kellek és mindegyiknek mondtam, hogy most nem állok készen a párkapcsolatra! 4-en fel is fogták de az 5. valahogy nem akarta felfogni, hogy nem lehetek az övé és olyan sms-eket írt, hogy ha nem kap meg akkor enm ér semmit se az élete leissza magát és kinyirassa magát! Haverommal levitettem magam hozzá, hogy nyugodjon meg és megnyugodott de félek, hogy még rátör egy ilyen hasonló eset! Mit csináljak, hogy ő is megértse?
2009. aug. 27. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az 5.-et verje meg a másik 4 és majd megérti. :-)

Ha meg kinyiraSSa magát akkor még mindig marad 4, nem? Lehet válogatni.

2009. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szard le. igya le magát.
2009. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De épp ez a gond, hogy tegnap is lementem hozzá, hogy ne nyírja ki miattam magát nem éri meg! Meg kiskoromban ő vigyázott rám mindíg vele játszottam és úgy nézek rá mint bátyusra! Csak eltelt azóta 15 év és találkoztunk falunapon és belém szeretet! Én féltem mégis csak olyan mintha bátyám lenne!=(
2009. aug. 27. 15:58
 4/14 anonim válasza:
100%
Ha kinyírja magát az csak az egészséges kiválasztódás része. Egyébként nem fogja. Szánalomból pedig ne gyere össze vele.
2009. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik érzelmi zsarolásnak. Amikor előadja a nevetséges dumáját, akkor te rohansz le hozzá.... És amig lerohangálsz hozzá, addig nem fog békén hagyni. Egyáltalán ne foglalkozz vele, ne reagálj a zsarolásaira és akkor idővel békén fog hagyni. Egyébként pedig ha nem hagyja abba, akkor ne haverral kisértesd le magadat, hanem mondjuk apáddal és két jólirányzott rúgással térítse észre a barmot.
2009. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mire gondoltok de van olyan hü*ye, hogy megteszi mert már volt olyan barátnője aki kidobta és akk is leitta magát és a lábát végig meg a kezét végig késsel elvágta! Pont akkor voltam kint mamámnál és irt egy sms-t h menjek ki vigyke kötszert én meg futottam fel hozzá! Ezért félek mert, tudom hogy képes rá!
2009. aug. 27. 16:08
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy apám nem vinne fel hajnalba mert korán reggel kel mert, megy dolgozni és hétvégén meg nem menne ki mamámhoz hogy leállítsa a gyereket!
2009. aug. 27. 16:08
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem Te élvezed ezt a helyzetet... ha nem élveznéd, akkor hagynád a fenébe ezt a p..csfejt. Dögöljön meg aki hülye. De hidd el, aki tényleg meg akarja tenni, az megteszi és nem riogat. Ha nem állsz a sarkadra és nem hagyod a francba, akkor soha nem fogsz megszabadulni tőle. Vedd már észre, hogy csak szórakozik Veled! Amig te visszareagálsz, addig mindig ezt csinálja majd. Felejtsd el, ez egy agybeteg.
2009. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Eggyáltalán nem élvezem! Tegnap haverjaim előtt elsirtam magam vert a víz remegtem féltem hogy tényleg megteszi!De tényleg jobb lenne ha békén hagynám és egy idővel majd elfelejt! Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 27. 16:24
 10/14 anonim ***** válasza:

1. Ha valaki ki akarja nyírni magát, nem jelenti be, hanem megteszi, hiszen megakar halni.

2. Ez tényleg érzelmi zsarolás.

3. Az írásodból, a fogalmazásodból és a "kinyirassa" szólásokból következtetem, hogy te nem vagy érett lány. Neked még tényleg nem kell kapcsolat.


A srác meg nem fogja kinyírni magát, hiszen valószínűleg nem te leszel az egyetlen lány, aki tetszik neki élete során. :D Hány éves vagy? És a srác?

2009. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!