Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már magam sem tudom eldönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Már magam sem tudom eldönteni, hogy az érzéseimmel játszik vagy még maga sem ismeri be mit érez. Segítesz?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövidre fogni.

Tavaly októberében kezdődött.Mikor is éreztem, hogy egyre közelebb kerülök a legjobb barátomhoz.Beleszerettem.2 hónap kínlódás után bevallottam mit érzek iránta.Ő azt mondta csak barátként szeret.Próbáltam beletörődni, felejteni, de nem volt könnyű úgy, hogy napi szinten találkoztunk.Ha elmentünk szórakozni együtt, mindig adott két értelmű jeleket-megcsókolt,stb.-

Ismert annyira és gondolom látta is rajtam, hogy fele annyira sem olyan könnyű ez nekem, mint amennyire mutattam.

Bemutatta nekem az egyik barátját, akivel szerinte nagyon is passzolunk egymáshoz.Össze is jöttünk.kezdtem felejteni, beleszeretni a páromba.Viszont.

Múlt héten elmentünk a szórakozni, a barátom nélkül.Ott alvósra sikeredett a történet.Gondoltam nem lesz ebből baj, hisz a barátok vagyunk és már aludtunk együtt párszor.

De rosszul hittem.megölelt, megcsókolt.Mind a ketten elég ittasak voltunk bár akkor sem mentség arra amit tetem és ezt tudom.Bár nem feküdtünk le,időben megjött az eszünk és vele a bűn tudat is.

Másnap írt egy sms-t h nem szeretné ha elmondanám a barátomnak mi történt.Viszont egyszerűen nem tudok a párom szemébe nézni így...

Már azt sem tudom ki iránt mit érzek.Ő felszakította a régi sebeket és annyira összezavarodtam.elmondása szerint nem tud velem elképzelni egy párkapcsolatot, de akkor ez mégis mire volt jó?

A páromat sem akarom elveszíteni.

Ha elolvastad és tudsz adni valami tanácsot, hogy most mégis mit tennél a helyemben, azt megköszönöm.

Azok a válaszadók akik nem túl szép hangnemben jelzőkkel illetnének.Elsősorban nekik üzenem.Tudom mit tettem, tudom h aljas dolog, de ember vagyok és esendő.Tudom ez nem mentség.De 2 férfit szeretek és kívánom soha ne kerüljön senki az én helyzetembe.


2011. márc. 13. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Úgy érzed mintha egy útkereszteződésnél állnál,és mire eldöntöd elindulsz az egyik irányba( próbálod felejteni minden erőddel ezen vagy),akkor megzavar azzal,hogy megcsókol,megölel:megint az útkereszteződésnél vagy,és toporgásra kényszerít,nem tudod merre menj...az idő pedig megy.

Ha nem akar tőled kapcsolatot,akkor úgy is viselkedjen, állítsd választás elé,mert ez így téged szétszed,szó szerint.Kérdezd meg tőle mért nem tudna elképzelni veled kapcsolatit,riasztja valami?


Az sem elképzelhetetlen hogy imponál neki, hogy te oda vagy érte. Akárki akárhogy tagadja,ha valakit trónra ültetek a szívemben, megmutatja hogy bánik velem hatalommal a kezében.Kihasznál,és élvezkedik,mert bármikor előhúzhat téged.

Beszéljétek meg.

2011. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én külső szemlélőként és azok alapján, amit leírtál, annyit tudok mondani, hogy a haverbarátod tipikusan olyan ember, akinek nem kell valami, de másé se legyen. Jól érzi magát a társaságodban, de nem akar tőled semmi komolyabbat. Ez azért alattomos, mert tudja jól ő mit jelent(ett) számodra, és ezt egyáltalán nem tartotta tiszteletben azzal, hogy továbbra is úgy viselkedett veled. Aljas emberre vall. Szerintem nincs min vacilálj. Nem választhatod őt, ha normális kapcsolatra vágysz. A jelenlegi párodnak el kell mondanod a történteket. Ez nem kérdés. Viszont annyit még hozzá tennék, hogy ha Te nem érzed azt, hogy szerelmes vagy a párodba, akkor ne könyörögj a bocsánatáért. Ne játssz az érzéseivel. Mondd el mi történt, és mondd el mit (nem) érzel. Majd találsz egy harmadikat, akivel boldog leszel. De ha szereted... ne engedd el. Küzdj érte. Viszont a haveroddal szakíts meg minden kapcsolatot. Ne legyen több együtt bulizás, vagy más közös program. Hidd el, magadnak tennél jót ezzel. Mert benne nincsen olyan szándék, hogy a párod legyen - és soha nem is lesz. De azt meg igenis akarja, hogy te oda legyél érte.

2011. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hat megmondom oszxinten ha meg nem tudod:lehetetlen 2 ferfit szeretni. igy hat gondolom egyiket sem szereted igazan. Vagy azt a fiut szereted akivel egyutt aludtal,csak mivel nem kaptad meg,egy masik fiuval szeretted volna elfelejteni. Ilyenkor szoktak mondani ha nincs lo jo a szamar is. De nem is ertem megis mit vartal?Egyutt aludtal azzal a fiuval,raadasul meg ittatok is.....Persze hogy megcsokolt,vagy nem tudom mit csinaltatok....A lenyeg mond el a baratodnak mit tettel,majd o eldonti veled marad e. A tetteinkert felelosseget kell vallalnunk. Amugy azert annyira nem aljas dolog.De a lenyeg 2 ferfit lehetetlen szeretni szerelembol.
2011. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia. Megismersz majd az írásomból, hogy ki vagyok.


Átolvasva mások válaszát és a kérdés tartalmát, az jött le, hogy ne próbáld magadat mentegetni. Ha szerelmes vagy a párodba, akkor az a legőszintébb cselekedet, ha részletre pontosan bevallod mi történt és mit érzel most. Igen, majd ő eldönti, hogy akar e tőled valamit. Az is megeshet, hogy időt kér. Ez nem olyan döntés, hogy mit kér az ember a lángosára. Ha időt kér, Te meg szereted, akkor tényleg könyörögd vissza magad.


De azt is mondtad, hogy pont ő mutatott be téged a mostani párodnak, aki feltehetően tudta, hogy ti már egyszer együtt voltatok. Na de ami a biztos: mindent mondj el, ne foglalkozz az sms-el, az lett volna férfi dolog, ha a barátja közli vele a dolgokat, de mivel te fogod majd, próbálj meg aludni, mert csak kikészülsz addigra. Nemcsoda, hogy bűntudatod van, épp most teszel tönkre egy X éves barátságot és a saját párkapcsolatod egyszerre. Kitartás, talán megúszod egy nagyon csúnya veszekedéssel, és imádkozz, hogy adni fog egy utolsó esélyt.

A többieket pedig arra kérem, hogy lássák el több tanáccsal a leányzót, hogy legalább tiszta fejjel tudjon gondolkodni.

2011. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy érdemleges választ nem tudok adni, csak találgatni tudok, de én is ilyesmi helyzetben vagyok, csak nálunk nincs ott a párkapcsolat, csak mi ketten, barátok. Megkaptam már én is tőle, hogy csak barát vagyok neki, aztán mégsem úgy viselkedett. Olvasgattam a válaszokat. Mindegyikben lehet valami igazság. Csak tudod, én közben mégsem hiszem el, hogy teljesen kihasznál, hiszen ragaszkodik, bújik oda hozzám, olyanokat ír, hogy hiányzom neki. Nem tudom.. Nálatok szokott ilyen lenni?

Szerintem sem lehet két férfit szeretni. Mérlegeld ezt magadban.. Hogy melyikük iránt mit érzel.

Amúgy hány évesek vagytok? A legjobb barátod lehet, hogy még éretlen egy párkapcsolatra, de mégsem akar téged elveszíteni. (Talán még ő maga sem tudja, mennyit jelentesz neki. Nem tudni.)

Amúgy miután vallottál neki még régebben, hogy viselkedett veled utána?

2011. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én 23 vagyok, a fiúk 24-évesek.

Miután "vallottam" akkor kezdett bonyolódni.Megcsókolt egy szórakozóhelyen vagy csak hozzám bújt.Akkor még nem volt párkapcsolatom.Most meg történt ez.

Beszéltem ma vele telefonon, mondtam neki h nem szeretnék találkozni vele többet.Mert ez így senkinek sem jó.Fáj bevallani, de ez már rég nem barátság és sajnos másh nem megy.

Mellesleg 7 éve ismerem.És kb másfél éve megy ez közöttünk.

Szal igazat kell adnom a válaszadóknak,ha komolyan foglalkoztatnám már lépnie kellett volna, de nem tette.Mert neki ez így jó.

2011. márc. 13. 15:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy reagált arra, hogy te nem szeretnél vele többet találkozni? Amúgy a korához képest elég éretlen. Velem egy 17 éves fiú csinálja ugyanezt.
2011. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azt mondta megérti s h sajnálja h ilyen helyzetbe rángatott bele, hisz tisztában volt az érzéseimmel illetve ha úgy nézzük ki is használta h sokat ittam, bele ment.Először úgy gondoltam h mind a kettőt hagyom,jobb nekik nélkülem.De ő lebeszélt,könyörgött h ne hagyjam el a barátomat.ő inkább teljesen félre áll csak ne csináljak ilyet a párommal.Uh most ez van
2011. márc. 13. 20:13
 9/12 anonim ***** válasza:
És neked a barátod fontosabb, vagy a legjobb barátot szereted jobban?
2011. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A barátomat választottam, bár nem volt egyszerű egy jó barátot elvesztettem:(
2011. márc. 14. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!