Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy csak játszik e az érzéseimmel vagy komolyan is gondolja? Tudom volt már ehhez hasonló kérdés.

Figyelt kérdés

A történet röviden. Megismertem egy férfit társkeresőn és a kapcsolatunk eleinte nehezen indult be, de most már rendesen halad a maga útján. Voltak nehéz pillanatok miket megoldottunk. Egyik alkalommal megkérdezte, hogy tudnék e élni vele. Persze igent mondtam. Nem lánykérés volt hanem csak az össze költözésről van szó. Konkrét időpont még nincs, hogy mikor. De félek, hogy csak azért mondta ki, mert épp rossz passzban volt.


Válaszokat előre is köszönöm.


2009. nov. 2. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Ebből a kis történetből hogy a bánatban lehetne megmondani hogy a pasi mit érez irántad?

Cuccoljvele össza aztán majd kiderül minden.Ha nem tetszik visszaköltözöl a saját lakásodba

2009. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki rossz passzban van, akkor hajlamos olyat ígérni, amit később nem fog betartani, ezért figyelned kell, hogy ha hozzá költözöl miként fog veled viselkedni. Persze lehet az is, hogy megbecsüli azt, hogy adtál neki egy esélyt és összeszedi magát. Mindenesetre egy összeköltözés nem a világ vége, hisz lakva lehet a másikat jobban megismerni. A lényeg, hogy még véletlenül se legyen érzelmi zsarolás pl. Ha X hónap után el akarsz költözni tőle akkor ez meg az lesz, stb.
2009. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Legtisztább, ha rákérdezel nála személyesen. És tényleg lakva ismerszik meg az ember. Sokminden kiderülhet már abból is, hogyan reagál a korábbi ajánlatára.

Próba szerencse! Ha más akadálya nincs, költözzetek össze. Azért hagyjál nyitva egy kiskaput még az elején.

2009. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az biztos hogy lakva lehet megismerni a másikat.

de miből gondolod h.rosz passzban volt. érezted?

2009. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
már ha töltöttél vele pár napot együtt a hétköznapokban akkor látod azért h.milyen. mióta ismeritek egymást?
2009. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az hogy ki milyen igazából sokszor csak pár év együttélés után derül csak ki :(
2009. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a "rózsaszín szemüveg" miatt se látjuk mindig a valóságot :S
2009. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eléállsz, szépen nézel rá boci szemekkel és azt mondod: Komolyan gondoltad? Ha mázlid van, igent mond. :D
2009. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megpróbálom a nagy boci szemeket utánozni. Azóta már beszéltünk róla pár szót. Sajnos még a hétköznapokban nem tudtunk együtt lenni, mivel nem is egy városban lakunk és van, hogy hétvégén is kell menjek dolgozni.:( Mindenképp hagyok kiskaput ha nem jön össze az együtt élés. Még a szüleimnél lakom. Lassan egy éve vagyunk együtt. :)


Köszönöm a válaszokat. Rendesek vagytok.

2009. nov. 2. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!