Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek egy pusztán szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy pusztán szexkapcslatba?

Figyelt kérdés

Eddig mindig olyanokba voltam szerelmes akiket nem érdekeltem. Akiknek meg én tetszettem, azok meg utolsó parasztok.

Mostanra jutottam el odáig, hogy nem érdekel milyen ember, összefekszem vele, a többi meg nem érdekel. Szerintetek?


20/L (szűz)


2011. máj. 31. 11:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hogyne, lehetőleg egyszerre 3 vagy több pasival, más kontinenseken most úgyis ez a divat, nehogy lemaradj már róla.
2011. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én is szeretnék egy jó szex kapcsolatot egy intelligens nővel. 29/F
2011. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem még az se kéne, hogy intelligens legyen.^
2011. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Abba gondolj bele, hogy szűz vagy, így az első szex feltehetőleg nem lesz egy fergeteges élmény. Ezért célszerű egy lánynak nagyon meggondolni, kinek adja oda magát először. Ha a pasi nem figyelmes, valószínűleg még szar is lesz az egész.

Itt egy fontos körülmény, hogy szűz vagy még, ezért szerintem célszerű meggondolni a dolgot. Nem jó, ha utólag megbánod.

Persze nem akarlak lebeszélni, ha biztos vagy benne, hogy nem lesz gond, hajrá.

2011. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nyugodtan, a te életed. Sőt az a legjobb, ha minden szombat este mást szopol le és b.szatod magad. Lehetőleg ismeretlenekkel. Az ezekről készült party képeket pedig lehetőleg tedd fel valami közösségi oldalra, hogy minél többen értesüljenek róla. Így jobban terjed majd a hírneved és a barátnőid is sárgák lesznek az irigységtől.

Azután ne csodálkozz, hogy egyetlen normális pasinak sem fogsz kelleni komoly kapcsolatra, max egy kis dugásra. De az ilyenek másra nem is nagyon jók.

2011. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ha nem fekszem le senkivel frigid vagyok és ronda, ha meg igen akkor ri.banc. Köszi.
2011. máj. 31. 17:38
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem frigid vagy, és biztos nem ronda. Csak válogatós. Nem tudom elképzelni hogy 20éves korodra ne lenne valaki körülötted akinek tetszel és nem "utolsó paraszt". Lehet h van normális srác akiben csak "havert" látsz, és átnézel rajta miközben a herceg fehér BMWjét lesed hogy mikor fordul be a sarkon. Ha csak "utolsó paraszt" ismerőseid vannak az csak téged minősít, hogy ilyen emberekkel ismerkedsz.
2011. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

11:55 - szerintem itt az igazság


12:03 - itt egy másik


a "segítség szűz vagyok" és "jaj az élet utál engem" meg "minden pasi egy szemétláda" helyett inkább ismerkedj mindenhonnan fiúkkal, és ha már eggyel meg tudtál barátkozni, talán több is lehet belőle.


tudom, hogy manapság nehéz, de vannak ilyen jellegű kérdések férfi oldalról is. sőt. az itteni arányokból az jön le, hogy 20 feletti szendeszűz fiúcskák többen vannak, mint lányok. van köztük jópár szerencsétlen is, elvégre mutassunk valakit, aki önszántából marad az 20 felett...


viszont ne keresd mindenkiben az álomképeid, és ne is tegyél olyat, amit később úgyis meg fogsz bánni, mert már most bizonytalan vagy benne.


és talán még az is lehet, hogy a lelked mélyén ott van, csak tagadod magad elől, hogy te rontottál el valamit, de nem minden csak a te hibád.


először gondold át, hogy mit is akarnál egy kapcsolattól, és mit tudnál nyújtani egy férfinak. a legtöbb nőben nincs "semmi" belső érték, szerintem sportolj, művelődj, legyen hobbid, akkor nagyobb eséllyel is találsz valakit. ez nem azt jelenti hogy tátott szájjal a sültgalambra, hanem merj megszólítani fiúkat.

2011. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Mandragora válasza:
Hát cicabogár ha neked ez jó akkor tedd, gondolom nem a válaszok fogják eldönteni hogy akarod e vagy sem szóval szived joga.
2011. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem csodálom hogy tele van a tö... izé ami neked tele lehet :) De remélem előbb találsz egy rendes srácot aki kezdeményezni is mer nem csak lapít.


Magam tapasztalatából. Mindig lapítottam, aztán szerencsémre kifogtam egy vagány lányt, aki megadta a kezdőlökést és az első csókból egy körülbelül két napos ágyjelenet lett. Neki csak egy csókba került, hogy rájöjjek tudok én kezdeményezni bármit...

2011. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!