Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mindent megbeszélnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mindent megbeszélnek?

Figyelt kérdés

még azt is, hogy mit ettek, meg olyat is megmutatnak, hogy felvett egy ember fészen és a honnan ismerlek dumát is, meg ilyen macerás dolgokat ?



egy férfi :)


2011. máj. 31. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen!
2011. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem.
2011. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jó van.... most igen vagy nem ?
2011. máj. 31. 20:56
 4/11 anonim ***** válasza:

igen ilyenek ezek a csajok.

A fiatalabb korosztály még az sms eket is megmutatják egymásnak.Én nekem ez fura volt amikor elsőre megláttam.Viszont halottam olyat 2 huszon éves csajszit ,hogy a szexről beszélgettek ,hogy melyikük ,hogy szereti...:O

20/f

2011. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
IGEN ,legalabbis en igen
2011. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem beszélem meg a barátnőimmel a párkapcsolataimat, max. 1-2 dolgot, de akkor se intimet. meg olyanokról se beszélek velük, hogy mit ettem stb..

18/l

2011. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jah én fiú vagyok, de mindig figyelem a körülöttem lévő lány

társaságokat,azok persze mindig locsi-fecsiznek ők már csak

ilyenek.

2011. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Általában igen. De nem mindenkivel osztjuk meg ezeket presze. Én speciel csak a legjobb barátnőmmel szoktam ezeket a dolgokat megbeszélni akiben teljesen megbízok és ez fordítva is igaz. És nem is azért beszéljük meg, hogy dicsekedjünk majd pletykáljunk a másikról, csak a tapasztalatainkat osztjuk meg főleg, de emellett mindkettőnk kapcsolatában és magánéletében vannak titkok amiket még egymással sem osztunk meg.
2011. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindent megbeszélek velük,kivéve a párkapcsolatomat. Az még rájuk se tartozik.:)
2011. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én NEM! Maximum akkor, ha egy idegen ír nekem valami nyomulós levelet. Azt megmutatom néha! De általában nem beszélek velük ilyenról.Én amugy azon döbbentem le, hogy volt barátommal meg barátaival mentünk sörözni és én voltam egyedül lány, aztán egyszercsak mintha ott sem lettem volna elkezdtek pletyizni nőügyekröl. Szóval nem csak a lányok ilyenekáááám! :D:D:D:D:D Amugy felesleges ilyeneket kérdezni, mert mindenki más. Ne általánosítsatok :) 21/L
2011. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!