Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire mondjak azt, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire mondjak azt, hogy valaki fogdos valakit; mi szamit fogdosasnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pl: pasi megfpgja a csak seggét,mellét,tapizza a lábát(belső comb) stb..
2011. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pl: pasi megfogja a csak seggét,mellét,tapizza a lábát(belső comb) stb..
2011. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha pl: pasi megfogja a csak seggét,mellét,tapizza a lábát(belső comb) stb..
2011. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha pl: pasi megfogja a csak seggét,mellét,tapizza a lábát(belső comb) stb...
2011. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ember függő....2,5 éves korom óta táncolok és nekem ha egy fiú megfogja a combomat a vállamat a derekamat fel se tűnik....Valaki már ettől is undorodik...A fiúk/férfiak is néznek rám nagy szemekkel hogy miért nem vagyok felháborodva...

Nekem ez természetes,még az is hogy a fenekem felé teszik a kezüket...Jó ha a fenekemet meg a mellemet én sem hagyom "fogdosni" de nekem nem tűnik fel ha valaki hozzám ér mert nekem az érintés természetes,míg más undorodik tőle...Remélem érthető...

Az számít fogdosásnak...Ha hozzád ér úgy ahogy akar éppen...Röviden és tömören:)

2011. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!