Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is volt már ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt már ennyire szerelmes?

Figyelt kérdés

Elképesztően szerelmes vagyok, nem hittem volna, hogy egyszer ilyen érzéseim lesznek.Állandóan csak rá tudok gondolni, nincs olyan nap, hogy ne kívánnám őt.Amikor megcsókol, azt is elfelejtem,hol vagyok éppen, annyira imádom érezni ŐT!Az a legnagyobb álmom, hogy egyszer megkérje a kezem,szinte minden este úgy alszom el, hogy elképzelem, milyen lenne a Tőle kapott gyűrű.Mindig Vele szeretnék lenni, hogy gondoskodhassak róla, és mindent megadjak Neki, amit szeretne.Úgy érzem, bármire kérne, megtenném Neki.A gyűrűt sem azért szeretném, hogy aztán papíron is elvegyen feleségül, csak szeretném érezni, milyen az, mikor az életem szerelmétől gyűrűt kapok a szerelme jeléül.Nekem az a gyűrű papírok nélkül is az összetartozásunkat,az összetartásunkat jelentené.Azt mondhatom, hogy tökéletes Vele minden, annyira más mindenben, mint a többi ember, és már lassan 10 éve így érzek iránta!Ő a mindenem.Hosszú évek óta ennyire szerelmes vagyok Belé.Nem élünk együtt,4 napja nem találkoztunk, de már mindennél jobban várom, hogy újra szeretkezhessek Vele!!!

Más is volt már így megzavarodva?:D

25/L


2011. máj. 31. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én is ezt érzem minden nap..pedig 2 éve szakítottunk már..
2011. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem

19/L

2011. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én éreztem már hasonlót. És nagyon megszívtam utána.

19/L

2011. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 éve? Azta... gratulálok :)
2011. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

fantasztikus érzés lehet,nagyon szerencsés vagy:) gratulálok!és maradj ilyen boldog:)

16L

2011. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tíz éve? Gratulálok! Mi még csak két és fél éve vagyunk így (bár nálunk már volt gyűrű is, esküvő is)
2011. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én dettó ugyanezt értem csak mi egy hete szakítottunk és egész nap bőgök

este pedig nem a gyűrűre gondolok hanem arra hogy vissza fog jönni hozzám mert megbánta a dolgot

23L

2011. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hónapja ugyanezt érzem :) Túl vagyok egy váláson, senkinek nem kívánom, azt hittem soha nem lesz tovább, és hogy kizárt, hogy újra belevágnék, ez nem nekem való, stb. Már holnap Hozzámennék, mert tudom, 1000%ig tudom, hogy megtaláltam, akit egész életemben kerestem! Sok boldogságot Nektek és Nekünk is! :) L27
2011. jún. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem, de még "csak" 3,5 éve :) Remélem örökre ezt fogom :)

Annyi csak a különbség, hogy én már kaptam gyűrűt még az elején (7 hónapja jártunk), amibe a Szerelmem gravírozta a mintát, és nekem egy kis szerelmi vallomást :) De nem eljegyzési gyűrű, csak úgy kaptam, mert már nagyon hiányoztam neki. De nekünk fontos a házasság is, az egyetem elvégzése után tervezzük :) Plusz mi 3 hónap múlva összeköltözünk, mert már nem bírjuk, hogy alig látjuk egymást, és sajnálom a pénzt albérletre, mikor már így is minden éjjel Nála alszok :D

Szerintem az ilyen szerelem az, ami örökre szól, és mindenkinek azt kívánom, hogy tapasztalja meg ezt a csodás érzést! :)

20/L

2011. jún. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!