Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a legtöbb nőnek/lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a legtöbb nőnek/lánynak kis melle?

Figyelt kérdés
Mondjuk átlagos alkatú vagyok, nagyobb mellel rendelkezem, csak néha zavar hogy az átlagnál nagyobb a mellem. Néha beszólnak miatta, néha bókokat kapok. Kissé zavar azért engem.
2011. jún. 1. 13:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"csak néha olyan rossz érzés kicsi mellű nő mellet állni, vagy az hogy nekem van a legnagyobb mellem"


Én meg akkor érzem magam rosszul, mikor én a kis melleimmel(tényleg nagyon kicsi!még átlagos sem) ott állok egy átlagos vagy igencsak nagy mellű mellett pl a buszon:) Na akkor igazán cikinek érzem magam, de már úgy vagyok vele, hogy ezt kaptam el kell fogadni Ez van.

2011. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hát mi nők sohasem elégedünk meg semmivel...:)
2011. jún. 1. 14:19
 13/24 anonim ***** válasza:
14:05 Ugyanez van a férfiakkal, csak nekik más testrészük mérete nem felel meg sosem maguknak...
2011. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszul érzem magam, mikor egy nagy mellű nő mellett vagyok...Nekem szinte nincs is, csak egy kis dudor-.- Szerintem elégedj meg azzal amid van, jobb mint a semmi:-S
2011. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Mert vigyáznak az alakjukra, vékonyak, és ebből következik, hogy kisebb a mellük, mivel a mell zsírből épül fel. Én örülök, hogy nincs nagy, könnyebb sportolni stb"


Ez baromság.Nagyon sokat sportolok,vékony,izmos vagyok és mégis egész nagy mellem van. Szomorú,hogy lány létedre nem vagy tisztában azzal,hogy ez nagyon nem függ össze.

2011. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

15:59 egy kis bioszt nem ártana tanulnod drágám: [link]


Szégyen, hogy még a h.lyeséget is terjeszted, és azt osztod, aki jól mondja -.-"

2011. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok vele,hogy zsírszövetből áll a mell..


4 éves korom óta sportolok mégis nagy mellem van.Nyilván ha bodybuilder vagy,akkor nagyjából el is tűnik,mert az egészből izmot csinálsz,de egyébként nem függ szorosan össze ezzel.


Az egész csak genetika.Szóval ne hidd,hogy akinek nagy melle van,annak csak azért van,mert nem vigyáz az alakjára.

2011. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hidd el kérdező, bárki bármit mond, még mindig jobb nagyobb mellekkel élni, mint apró dudorokkal. 25 éves koromra értem el a 75/B méretet, addig én is 70/A-val kínlódtam, gyűlöltem, mert antinőnek éreztem magam, szégyelltem megmutatni a mellemet az aktuális szerelmemnek. Ma már kis-közepes méret, amim van, de annyira bennem vannak még a komplexusok, hogy a mai napig nem szívesen öltözöm, meg járok-kelek pucér felsőtesttel a barátom előtt, pedig 2 éve együtt vagyunk már. Szval csak azt akartam kifejezni, hogy egy kis mell sokkal komolyabb komplexust tud az emberben okozni.
2011. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
16:29 Ilyet én nem is mondtam egy szóval sem
2011. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Mert vigyáznak az alakjukra, vékonyak, és ebből következik, hogy kisebb a mellük, mivel a mell zsírből épül fel."


Akkor ez mi? ;)

2011. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!