Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lánynak miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lánynak miért a nagypofájú önző tahó pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

mert merő egyszerűséggel ez a divat náluk.


ez olyan mint a 60-as években a számítógép.

luxos cikknek számított.

de senki sem tudod kezdeni vele semmit.

2011. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hmm,nem tudom

nekem a sikeres,kicsit idősebb pasik jönnek be

2011. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon egyszerű. Azért van ez így, mert a nagypofájú pasik

1. Feltűnést keltenek, így a nőknek is feltűnik

2. Számukra nem okoz gondot egy nő leszólítása, flörtölgetés vele, hiszen önteltek, és nagypofájúak

3. Nagypofájúságuk arra enged következtetni, hogy határozottak, és vadak.


Szóval valljuk be, a nők szeretik ha a partnerük határozott, és nem félénk. Persze egy idő után rájönnek ők is, hogy tulajdonképpen egy tahóval voltak eddig. De ez általában csak akkor következik be amikor már a pasi dobatja magát, vagy dobja a csajt, vagy félrekúr, stb..

2011. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Azt nem szabad elfelejtetni, hogy a mostani világunk mennyire romlott, és ezzel együtt sajnos manapság a rossz szokások is teljesen természetessé váltak. Az, hogy egy fiatal lány esetleg elszív egy szál (vagy több) cigarettát egy rossz társaságban, sajnos annak is köszönhető hogy nincs viszonyítási alapja.


Tehát azért, ezt én így nem merném kimondani hogy csak a hangemberek tetszenek a lányoknak. Lehet, hogy van egy lány aki vágyik már régóta egy kedvesebb fiúra, de sajnos mivel a srácok általában félénkek, így csak a nagyhangú srácok találják meg.


Engem kifejezetten üdítő érzéssel tölt el az, amikor olyan lánnyal találkozom akinek másabb a jelleme, mint azoknak, akik a vilához ragaszkodnak. Úgy gondolom ez fordítva is igaz :-)


Ismerkedni kell az lányokkal, és nem ilyen pesszimistán hozzáállni a dolgokhoz ^^

2011. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ők feltűnőbbek, jobb a szövegük, van önbizalmuk ami vonzó. És nem feltétlenül tahók, lehet a barátnőjükkel rendesek. Pl én is a nagypofájú pasikat veszem észre, mert az önbizalom vonzó, de nem kellene nekem, mert én sem vagyok olyan lány. Mondjuk úgy vettem észre, hogy az ilyen pasiknak (és lányoknak is) pont ellenkező típusú párjuk van, mert két ilyen típus nem fér meg egymás mellett.
2011. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Walk With Me ***** válasza:

Eddig úgy gondoltam, hogy igen, ez a nagyképűség önbizalmat áraszt, meg ettől a "ki ha én nem" stílustól biztonságban érzik magukat a nők mellette. Aztán elgondolkodtam, hogy annyi ilyen kérdés van itt gyakin is erről, hogy egy nő szereti alárendelni magát az ágyban, hogy bánjanak vele ribiként. Durván, vadul dugják meg őket, kezeljék tárgyként stb. Ez pedig ugye az állatvilágból ránk maradt ösztön, hogy a nősténynek domináns hím kell. Szóval úgy gondolom, hogy a kérdésben taglalt lányok ösztönlények, és ez az egész dominanciakeresés túlhat a szexuális életükön. Ez furán hangozhat, mert ha belegondolunk miért ne hathatna túl, de szerintem ez már egyáltalán nem emberi. Ágyban még oké, izgi lehet, de szerintem így hétköznapilag nem egészséges, ha a férfi birtokolja a nőt, meg úgy viselkedik mint az említett tahók. Nem egy ilyet láttam már. A barátnőjükkel sem viselkednek kedvesen; bunkók, lekezelőek. 3 lány is volt, aki nekem sírta el, hogy milyen utolsó bunkó pasijuk van, meg hogy megalázta haverok előtt stb, de mégsem hagyják ott.

Aki meg szeretné és becsülné őket, azok általában nem kellenek.

Általában.

2011. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!