Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedik általba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik általba egy olyan lány aki szerelmes egy fiúba, nagyjából ismerik is egymást de nem meri neki a szemébe meg mondani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokszor nézi. Próbál a közelében lenni. Megérzi azt az ember.
2011. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha férfiből vagy, akkor ezt észreveszed. Mikor nem figyeled, mélyen a szemedbe néz, próbál közel lenni hozzád, máshogy adja a puszit mint más lányok, stb. Szerintem tudnak ők egyértelmű jeleket adni akár tudtukon kívül is.
2011. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
vagánykodik vagy épen megjátsza magát ilyesmi szexin öltözik .....
2011. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fentiekkel egyet értek: próbál a közeledben lenni,bármi programot amit mondasz neki abban biztos részt vesz( még akkor is, ha ő pont nem rajong érte), illetve semmiségekkel keres meg, ír neked smst.bármit kérsz tőle ő próbál segíteni neked... sztem kb ezek.


Szerintem ha elég merész vagy hívd el valahova és ha igent mondd, próbálj meg közeledni. Legyél bátor :)

2011. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokszor néz (a szemedbe akar nézni), próbál a közeledben lenni minél többet. Igent mond (majdnem) mindenre, amit a fiú mond neki. (pl.: találka, jegyzet, buli...stb)

Próbál incselkedni, megérinteni.

Sokat mosolyog az adott fiúra.

2011. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!