Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány így viselkedik?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány így viselkedik?! Az agyamra megy a bnőm h ennyire előre tervez

Figyelt kérdés

16 évesek vunk fél éve vunk együtt de már olyanokat mond h mi lesz majd ha együtt élünk meg ha felnőttek leszünk meg hol lenne jó összeházasodni meg h öregkorunkban majd járjuk körbe a világot meg majd ő akar egy nagy családi házat meg egy kutyát stb stb ilyen hülyeségeket!!! Én egyébként nagyon szeretem meg minden tök jó lenne ha együtt maradnánk életünk végéig, de azért tudom h addig még sok minden történhet meg én egyébként sem szoktam ilyeneken gondolkodni. De amikor ezt mondtam neki össze is vesztünk mert szerinte én nem szeretem igazán csak elvagyok vele... pedig ez nem igaz! Az agyamra megy ezzel! Pláne amikor szex után elkezd tervezgetni amikor én aludnék XD Ezt minden lány csinálja? Ezt hogy lehet leállítani, vagy mit mondjak ilyenkor neki h ne sértődjön meg azon h én nem tervezgetek?

16/F


2011. szept. 1. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, igen, ebben a korban még hiszunk a hercegben fehér lovon.. aztan rajovunk h max. a ló marad.. az se tuti h fehér.. :DD
2011. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fiúm csinálja és ugyanez: szex után amikor már aludnék :D
2011. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
imádom amikor a kis fiatalok terveznek, elmondom neked hogy őt még fél város megfogja dugni, neked pedig erősen ajánlom hogy bejárj nyelvtan órákra dugás helyett
2011. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal csajok már csak ilyenek. De közöld vele szépen, hogy szeretlek édes, de én nem tudok tervezgetni és nem is akarok, mert nem tudhatom hogy mit hoz a holnap, az is lehet h elbasz egy villamos és akkor meg átvernélek az ígéreteimmel...:) Okosan, csak ne bántsd meg;)
2011. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem olyan fajta, aki hagyná h megdugja a fél város :P:P:P
2011. szept. 1. 13:34
 6/15 A kérdező kommentje:
Nyelvtan óránk meg nincs, mert irodalmat tart a tanár helyette :D
2011. szept. 1. 13:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg nem a nyelvtan órán van, hanem azon hogy tanujjááá:D
2011. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy csak elméleti a dolog és tervezgess vele.
2011. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De engem a hideg kiráz ha 16 évesen a gyerekeim nevén kell gondolkodnom XD
2011. szept. 1. 13:37
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 20 éves barátom mondogatta, hogy milyen jó lesz, majd, ha gyerekeink lesznek, meg, elköltözünk, és együtt fogunk élni.... ezt 4 hónapos járás után közölte velem, én meg csak lestem... szóval nem csak a lányok ilyenek. De ha téged ez zavar, akkor mondd meg neki.


18/l

2011. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!