Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten miért ritkák az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten miért ritkák az esztétikus és normális lányok?

Figyelt kérdés
Itt tanulok egyetemen és 1 év alatt nem találkoztam 1 normális lánnyal sem. Legtöbbje olyan, hogy egy szórakozóhelyen egy felesért lesz*pna. Lehet, hogy régimódi vagyok, de én egy aranyos, kedves lányt keresek, aki értelmes is és meg lehet vele jelenni, és nem ment rajta át a fél város.
2011. jún. 2. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ritka, talán rossz helyen keresgélsz :)
2011. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát sajna nem járok egyetemre....nem lehet csak nem nyitod ki annyira a szemed?
2011. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
szórakozóhelyen nem nagyon keresek, az egyetemen akiket látok, általában már foglaltak :( amúgy 20/F
2011. jún. 2. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:
rossz helyen keresel :))
2011. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ebből az idiótából lesz diplomás ember.Értelmes ember nem kérdez ilyet.Legfeljebb egy 12 éves kisfiú.

Egy pasi

2011. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hol keressem? könyvtárba nem járok :D KFC-ben az eladók mindig szépek *.* :D
2011. jún. 2. 15:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Marosvasarhelyen is ez van:(
2011. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem ritkák,csak rossz helyen keresel.Nem a szórakozóhelyeken ténfergő lányokat kellene nézni.Szerintem itt az ideje könyvtárba járnod,ha értelmes lányt szeretnél.Vagy ha beültök valahova akkor a haverjaid barátnői is elhozhatnák a facér barátnőiket 1-1 alkalommal.


Amúgy már ne is haragudj, de elég éretlen gondolkodásra vall ez az általánosítás, nem egy egyetemista srácra, aki értelmes és kedves lányt keres...

2011. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kovályogj a bölcsészkarok környékén, neked egy szemüveges, tarisznyás lány kell


a kérdés meg rosszul van kiirva, esztétikus, normális lány rengeteg van Bp-n, de te nem ilyet keresel, hanem 18+-os szüzikét

2011. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát azért attóül is függ milyen szórakozóhely.Még jó,hogy hajógyáris sunák rögtön lesz*opnak ha fizetsz nekik valamit,de azért vannak annál "lightosabbak" is. És nem vagyok beképzelt vagy ilyesmi,de szerintem pl. én tök normális,elég szép lány vagyok normálisan öltözködöm kedves segitökész vagyok pár hülyeséggel megtoldva (néha idegesebb tudok lenni a hülye emberekre mint mások meg egy két rossz szokás de kinek nincs..) korizom,zenélek,táncolok van véleményem a világról,nem vagyok hülye sem.És még elég sok van ilyen lányból mint én. Sőt! Van egy iszonyat! szép lány ismerösöm,aki amugy modellkedik is nála kedvesebbet sem ismertem még, és ő se rib*i.. Szóval ne általánosits,eddig csak nem volt szerencséd.
2011. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!