Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy buli ahol beszélgettünk pár 12.essel. (Én most megyek 9.be) Nem mutatkoztunk be vagy ilyesmi csak dumáltunk.. Volt ott egy srác (21 éves) szalmakalapba vele nem is beszéltem. Másnap nézem bejelölt fészen és egyből azzal kezdte hogy normálisabbnak gondol a többiektől akikkel voltam és hogy bejövök neki de ELŐSZÖR IS barátságot akar.. Jókat beszélgettünk azóta is. Három napja nem beszéltünk hiába írtam rá nem válaszolt..

és hiányzik hogy beszéljek vele..


2011. jún. 2. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerezz egy kutyát.
2011. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami elfoglaltsága lett. Még jelentkezhet. De te is .
2011. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azért még nem szerelem, csak szimpátia.
2011. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ez szerelem,inkább csak nagyon kedveled.

Lehet hogy nincs otthon azért nem válaszol. Ha majd válaszolt és megint beszéltek beszéljetek meg egy baráti találkozót (mivel mondta hogy először csak barátkozni akar).

2011. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

> Most akkor szerelmes vagyok?

Nem.

2011. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hümi ***** válasza:
de édes :) ezt még nem nevezném szerelemnek, bár hát kitudja te érzed h mivan :D beszélj vele, talizzatok és lehet több is lesz mint barátság majd kialakul
2011. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!