Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért van ez? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért van ez? Miért nem jönnek oda? Félnek?

Figyelt kérdés
Szóval, az lenne a kérdésem, hogy vajon miért van az, hogy a pasik nem jönnek oda hozzám? nem mernek? mert: mindenki mondja hogy olyan szép vagy, kedves, optimista, okos, szexi, vicces, blabla... az egyik barátnőm szerint azért mert elérhetetlen vagyok...pedig azért nem vagyok tökéletes!!sőt! meg hogy amikor ő először meglátott ő sem mert odajönni hozzám, és nagyon meglepődött amikor én odamentem hozzá. De most komolyan ha annyi pasi megnéz folyton, szemeznek, mosolyognak, stb. miért nem jönnek oda hozzám? félnek? :d
2011. jún. 2. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Pofonegyszerű a megoldás: ne várj, hogy odajöjjenek, hanem menj oda te ahhoz, aki érdekel, kezdeményezz te. Ez a 21. század, ébresztő! :)
2011. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebbe a világba inkább a nők uralkodnak már nem férfiak, így kezdeményezés is az övék.
2011. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben én örök szingliségre vagyok kárhoztatva, csak mert régimódi vagyok? :D
2011. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

88%-os, tulajdonképpen mi a jó neked abban, hogy önként lemondasz sok olyan potenciális jelöltről, aki neked éppen tetszene, csak épp ő nem vesz észre, holott ha szóba állnátok, hamar megkedvelne? Hogy lemondasz arról a lehetőségről, hogy te magad választhasd meg, hogy kivel ismerkedsz meg? Tulajdonképpen mi a jó neked a régimódiságban, aminek azon kívül, hogy "romantikus", semmi egyéb előnye nincs, viszont hátránya annál több?

De ahogy gondolod, persze, csak kérdem. :)

2011. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ha a lány kezdeményez, akkor már nem kell meghódítani, nincs meg a vadászat izgalma, akár könnyűvérűnek is tűnhet. Meg nem tartom túl férfiasnak, ha valaki arra vár, hogy őt "szedjék fel".
2011. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt ez,és utána volt,h odajött valaki,mondta nekem,h először nem mert,mert beképzeltnek tűnök,meg,h túl szép vagyok,pedig egyáltalán nem érzem így.Beképzeltnek se mondanám magam,sőt inkább önbizalomhiányom van.Én arra jutottam magamba,h kívülről lehet,h túl határozottnak tűnök,mondjuk eléggé az vagyok,de sose küldtem el senkit,akármennyire nem tetszett.Próbálj te kezdeményezni,nekem már bejött!:)
2011. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy odamész valakihez random dolgokról beszélgetni, az nem kezdeményezés, csupán megkönnyíted az illető dolgát. Ennyi erővel minden nap kikezdesz a boltos nénivel? A kezdeményezés az, amikor valaki egyértelművé teszi a szándékát, például randira hívja a másikat.
2011. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"De ha a lány kezdeményez, akkor már nem kell meghódítani, nincs meg a vadászat izgalma, akár könnyűvérűnek is tűnhet. Meg nem tartom túl férfiasnak, ha valaki arra vár, hogy őt "szedjék fel"."


A magam részéről sz**om le a "vadászat izgalmát". Nem vadat keresek, hanem kedves, okos, értelmes lányt, akivel nem trükközni kell, hanem lehet vele értelmesen is beszélni. És ha találok ilyet, akkor odamegyek hozzá (illetve most már nem, mert jó ideje megvan már a nagy Ő, de amikor még nem volt, akkor odamentem), DE azt se nézem le és nem tartom könnyűvérűnek (épp ellenkezőleg, becsülöm, hogy tudja, mit akar, és mer lépni, mer megszólalni; nem szolgát és nem cselédet keresek, aki megalázkodik előttem), aki hozzám jön oda, hanem örülök neki. Nem azt nézem, hogy ő jött oda, hanem azt, hogy egyébként milyen.


A férfiasság pedig rohadtul nem ilyen semmiségektől függ, úgyhogy emiatt sem izgatom magam - mint ahogy senki más sem, akinek rendben van az önbizalma, és nincsenek komplexusai.

2011. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!