Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 7végén voltam bulizni és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7végén voltam bulizni és egy srác nagyon megtetszett... Lehet hogy én is bejövök neki?

Figyelt kérdés

Első lépésem az volt hogy közeledtem hozzá a barátnőmmel...ott voltam már mögötte,és a bnőm mondta hogy a srác igy forgott :D vagy na ....:D

aztán persze nhézegettett folyamatosan:)

rágyújtottam,nem sokkal később láttam hogy cigit kér a haverjától,és ő is rágyujtott :D (de az előtt a nem láttam cigizni,és ez a buli vége felé volt:) ) ez jelenthet vmit?

ő kb 16-17 én 16:)


2009. márc. 18. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
és odemnet hozzád ahol cigiztél?bezséltetek?mert ha cska ismán rágyujtott,az nem feltétlen jelenti azt,h bejössz neki...
2009. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
háát nem :S csak gondolom látta hogy cigizek és ő is kért...
2009. márc. 18. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Meg lehet az is, hogy nem. Csak eszébe jutott, hogy ő is cigizne. Így működnek a reklámok is.
2009. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, azt jelenti, hogy meg akar dugni. hülye faszok, már ilyenkor folyton csak a szex meg a szipu
2010. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!